Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Mini komora do dekrystalizacji miodu


Komora jest urządzeniem służącym do dekrystalizacji miodu, zmiany struktury miodu ze stałego (skrystalizowanego) w płynny.Również dla wylęgarni i hodowli matek. Wyposażona jest w element grzejny oraz wentylator, który umożliwia lepsze rozprowadzenie ciepła wewnątrz komory. Zastosowanie termoregulatora zabezpiecza przed przegrzaniem miodu. Po obu stronach drzwi szklane. Wewnętrzna przestrzeń oświetlenia LED. Możliwość wysyłania na teren całej Polski , osobiście odbiór w Głubczycach.Wraz ze świadectwem przeglądu i instrukcji obsługi. Parametry urządzenia: regulacja temperatury w zakresie 0°-50°C wyświetlacz cyfrowy moc całkowita 210W waga 28 kg Wymiary wewnętrzne(robocze): wysokość: 470mm szerokość: 400mm głębokość: 320mm. Cena 325 zł. Pakowanie i wysyłka w cenie.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 2368

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (15 Sierpnia 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Oficjalny partner merytoryczny

Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (ang. FAO), to instytucja, której celem jest m.in. polepszanie wytwarzania, wymiany i dystrybucji produktów rolnictwa, leśnictwa i rybołówstwa, podnoszenie poziomu wyżywienia narodów, popieranie zawierania porozumień w sprawie międzynarodowego handlu produktami rolnymi oraz udzielanie pomocy technicznej.

Działanie antyoksydacyjne (aktywność antybakteryjna) miodu

Skład miodu

Kontrola jakości miodu

Magdalena

Magdalena

Autorka przepisów kulinarnych i bloga nadpaleniskiem.blogspot.com

Dorastając w babcinej kuchni, nauczyłam się, że najlepsza kuchnia to polska kuchnia i to ją uwielbiam najbardziej. "Chwilowo" udomowiona mama na pełen etat, chwytająca życie za rogi, nie bojąca się wyzwań w żadnej sferze. Z pasji: kucharka i smakoszka, z wykształcenia: geograf.

Tartaletki na słodko z bananami i czekoladą

Bananowe chipsy z miodem

Majowy miodek z mniszka lekarskiego

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Aplikacja do organizacji pracy w pasiece

X Krzeszowickie Miodobranie

Kradzież uli w miejscowości Pietrasze koło Olecka 2020

Bogdan Piekarz

Bogdan Piekarz

Autor tekstów

Pszczelarz z przeszło 70-letnim doświadczeniem. Autor licznych publikacji w branżowych czasopismach. Członek Rejonowego Koła Pszczelarzy nr 2 w Łodzi.

Główny przegląd wiosenny rodzin pszczelich

Miodobranie - krok po kroku