Portal Pszczelarski

[Sprzedam] PRASY DO WYCISKANIA WOSKU, MIODU, OWOCÓW


Jesteśmy polskim producentem ramowych pras, wyciskarek do owoców, kapusty i wosku pszczelego. Nasze prasy to połączenie tradycji i eko-technologi!
Oferowana przez nas prasa jest bardzo solidnie zbudowana, o konstrukcji z grubej stali co zapobiega wyginaniu podczas eksploatacji urządzenia. Dzięki wykorzystywaniu wysokiej jakości materiału sprzęt charakteryzuje się niezawodną trwałością i wytrzymałością. Śruba trapezowa przeznaczona do tego typu urządzeń sprawia, że wyciskanie staje się lżejsze i łatwiejsze. Kosz i tłok wykonane z mocnego twardego drewna.Podstawa nierdzewna.
Duża ilość listewek w koszu oznacza dokładniejsze wyciśnięcie. Śruby kosza są ze stali nierdzewnej.
Gratis worek filtracyjny.
Ceny pras to
7 litrów 499zł z obręczami stalowymi, 539zł z obręczami ze stali nierdzewnej, 570zł z podstawą nierdzewną.
14 litrów 599zł z obręczami stalowymi, 639zł z obręczami ze stali nierdzewnej, 670zł z podstawą nierdzewną.
24 litry 699zł z obręczami stalowymi, 739zł z obręczami ze stali nierdzewnej, 770zł z podstawą nierdzewną.
33 litry 799zł z obręczami stalowymi, 839zł z obręczami ze stali nierdzewnej, 870zł z podstawą nierdzewną.
Gwarancja na 12 miesięcy!
Darmowa wysyłka przy wpłacie na konto.
Pobranie 18 zł.
Do każdego zamówienia wystawiamy rachunek.
Oferujemy Państwu wysokiej jakości elementy pras, kosze, obręcze tłoki.
Więcej informacji proszę pisać na maila lub telefonicznie.
Zachęcamy do zakupu!

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 3335

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (24 Lipca 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.