Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Matki pszczele unasienione naturalnie krainka Prima Gema S


Matki pszczele unasienione, ze sprawdzonym czerwieniem, od zaraz na bieżąco . Nasza pasieka od wielu lat specjalizuje się w wychowie matek. Matki kraińskie linii S, Prima i Gema po reproduktorkach pochodzących z Pasiek Zarodowych w Kocierzowach oraz Mellifera z Siedlec – świadectwa pochodzenia matek reprodukcyjnych. Matki hodowane są w sztucznych miseczkach dzięki czemu przekładane larwy są w odpowiednim wieku, wychów odbywa się w rodzinach wychowujących w obecności matki, do których przekładam ograniczoną ilość mateczników. Po zasklepieniu mateczniki są przekładane do cieplarki. Matki znakowane opalitkami. Transport w plastikowych klateczkach wraz ze świtą pszczół, klateczki w kartonowych pudełkach z odpowiednią wentylacją. Matki unasienione naturalnie ze sprawdzonym czerwieniem w cenie 50 zł. Koszt przesyłki 14 zł, Powyżej 10 sztuk przesyłka gratis. Tel.781471129 ,71-3968443, mail Stricta@wp.pl

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 2800

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (21 Maja 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:



  Współpracują z portalem:

Martyna Walerowicz

Martyna Walerowicz

Autorka tekstów

Dziennikarz. Ukończyła studia ogrodnicze, na których zajmowała się pszczelarstwem i owadami zapylającymi.

Pszczoła na kofeinie i miód kawowy

Webinarium Kim & Jim show: I bought bees. Now what? 2016

Konopie indyjskie i ich wpływ na pszczoły

Sylwia Zielińska

Sylwia Zielińska

Konsultant serwisu

Doktorantka na Uniwersytecie Rzeszowskim, członkini Koła Naukowego Technologów Żywności FERMENT. Interesuje się toksykologią żywności i zanieczyszczeniem środowiska. Dokładna analizatorka i badaczka składu chemicznego miodu. Poza uczelnią, wraz z przyjaciółką ekotesterka i propagatorka żywności ekologicznej (ekotester.pl - strona w przygotowaniu), działaczka w stowarzyszeniu oraz miłośniczka tańca i motocykli.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 3.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 1.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 2.

Piotr Chmielewski

Piotr Chmielewski

Autor tekstów

Student Wydziału Biologii i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek Ligi Ochrony Przyrody oraz Koła Naukowego Przyrodników UAM. Interesuje się ochroną przyrody i prawem ochrony środowiska.

VI Interdyscyplinarna Konferencja TYGIEL

Biały miód leśny z Mount Oku

Historia pszczelarza-sapera. Cz. 1.