Portal Pszczelarski

[Kupię] Kupię ule wraz z rodzinami, sprzęt + pomoc :)


Dzień dobry,
Jestem zainteresowany kupnem 3-4 uli (najlepiej wielkopolskich) z przynajmniej dwoma rodzinami. Zaczynam przygodę z pszczelarstwem dlatego z chęcią nabędę od razu niezbędny podstawowy sprzęt. Mile widziane byłyby też wskazówki dla początkującego ponieważ niestety nie mam żadnych znajomości ani kontaktu z pszczołami - póki co :). Mieszkam w Szczecinie ale mogę odebrać ule w promieniu 300km samochodem jeżeli będzie to w miarę bezpieczne i dla mnie, i dla pszczół. Jeżeli sprzedający posiada pasiekę w miarę blisko szczecina (ok. 100km) to przed zakupem z chęcią przyjechałbym innego dnia aby zadać wiele pytań i móc doświadczyć prac związanych z ulem - Oczywiście jeżeli będzie to możliwe. Każda odpowiedź mile widziana, pozdrawiam!

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1604

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (05 Maja 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.

Bogdan Piekarz

Bogdan Piekarz

Autor tekstów

Pszczelarz z przeszło 70-letnim doświadczeniem. Autor licznych publikacji w branżowych czasopismach. Członek Rejonowego Koła Pszczelarzy nr 2 w Łodzi.

Miodobranie - krok po kroku

Główny przegląd wiosenny rodzin pszczelich

Łukasz Zabłocki

Łukasz Zabłocki

Autor tekstów

Właściciel dużego gospodarstwa pasiecznego w południowo-zachodniej Polsce.

Wpływ ciepłej zimy na rodziny pszczele

Renata Gasek

Renata Gasek

Autorka tekstów

Entuzjastka szeroko pojętego rękodzieła, autorka prac zamieszczonych na blogu Kocie robótki (https://kocieprace.blogspot.com/)

Pirografia (sztuka malowania ogniem) w pszczelarstwie