Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Drewniane Ule Wielkopolskie


Sprzedam nowe ule drewniane wielkopolskie 10-cio i 12-to ramkowe. Ule te występują w wersji ocieplanych korpusów (pełnych i połówkowego) oraz ocieplanej lub osiatkowanej dennicy. Konstrukcje uli i ich zewnętrzne poszycie wykonane jest z drewna sosnowego lub świerkowego. Wewnętrzne ściany korpusów i podłogi dennic ocieplanych wykonane są z drewna lipowego (lite lub klejone).

Ocieplenie zarówno korpusów jak i dennicy posiada grubość 30 mm, i może je stanowić styropian, styrodur lub słoma.

Dennica może być wykonana w formie dennicy niskiej ocieplanej lub dennicy niskiej osiatkowanej zawierającej wsuwaną wkładkę z siatką dennicową oraz wkładkę umożliwiającą kontrolę osypu warrozy (roztoczy Varroa destructor) i stanowiącą osłonę dolną przestrzeni podgniazdowej. Dennica w wykonaniu wysokim umożliwia dokonanie wiosennego docieplenia dolnej przestrzeni ula przy pomocy maty z wełny mineralnej pozbawionej formaldehydów lub po zastosowaniu dodatkowej wkładki poławiającej i szufladki umożliwia pozyskiwanie pyłku. Składany (na zawiasie) mostek przy wlocie do ula umożliwia szybkie zamknięcie ula na czas transportu, a wentylowana dennica zabezpiecza transportowaną rodzinę przed przegrzaniem.

Więcej informacji na stronie http://www.ulezpodkarpacia.pl

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 2081

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (28 Kwietnia 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.