Portal Pszczelarski

[Sprzedam] ule i akcesoria pszczelarskie


Sprzedam 15 szt. pustych uli wielkopolskich wraz z ramkami, kratami odgrodowymi w różnym stanie do małego odnowienia. Ule ocieplane drewniane wraz z nadstawkami. Cena za ul - 200 zł, ul z ramkami 250 zł z węzą 300 zł .
Sprzedam również akcesoria pszczelarskie.
Wirówka do miodu na 4 ramki prawie nowa, stal nierdzewna – 1000 zł prod włoskiej
Podkurzacz – 50 zł
Widelce do odsklepiania ramek – po 10 zł
Rynienka nierdzewna do odsklepiania ramek – 50 zł
Odymiacz do stosowania apiwarolu – 30 zł
Radełka, dłuta do podważania ramek – po 10 zł
Uchwyt do wyciągania ramek – 20 zł
Strój pszczelarski używany 2 szt + rękawice – 100 zl szt.
Kapelusze pszczelarskie 20 zł szt.
Ulik na hodowlę matek – 50 zł
Podkarmiaczki -10 zł
Inne drobne akcesoria
W przypadku kupna całości specjalna cena 4000 zł. Jest to kompletny sprzęt do prowadzenia pasieki.
Odbiór własnym transportem kupującego.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 3431

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (27 Kwietnia 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.