Portal Pszczelarski

Sklep Krauz

[Sprzedam] Tanie etykiety na miód z nazwą pasieki


Etykiety na miód
nasza strona 4pliszka.pl lub www.4pliszka.pl/pszczelarstwo (zakładka pszczelarstwo w lewym górnym rogu)


Posiadamy szeroki wybór tanich i oryginalnych wizytówek, naklejek, etykiet i ulotek związanych z miodem, pasieką i wyrobami pszczelimi. Masz pewność, że nikt z Twoich konkurentów nie będzie posiadał takiej samej etykiety jak TY!
Etykiety są wysokiej jakości, papier nacinany od spodu, dzięki czemu łatwo odrywa się i przykleja.

Na zamówienie klienta wykonujemy dodatkowe usługi, indywidualne projekty dostosowane pod daną pasiekę, bądź jego własne projekty. Istnieje możliwość zamieszczenia własnego logo i własnych opisów na ulotach, etykietach i wizytówkach.

Sam decydujesz co ma znaleźć się na Twojej etykiecie. Jaki rodzaj miodu, informacje o produkcie, Twoje dane - nazwa pasieki, kontakt. Po zakupie wyślemy projekt na adres mailowy do akceptacji.

Oferujemy szybką realizację zamówienia i tańsze koszty wysyłki.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 5627

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (02 Stycznia 2015)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.