Portal Pszczelarski

[Sprzedam] uliki weselne sprzedam


Witam mam do zaoferowania ulik weselny na ramkę Dadanta 1/2 Wlkp 1/2 oraz LN 3/4 LN 1/2. Ulik weselny jest wykorzystywany w pasiekach w celu unasienniana matek pszczelich. Ulik ten posiada wentylację na całej długości gniazda co powoduje równomierną temperaturę w całym gnieździe a w upalne letnie dni zapobiega przegrzaniu ulika. Posiada on również nóżki co pozwala transportować uliki jeden na drugim. Uliki w całości wykonane są z litego drewna. Ulik nie posiada komory pokarmowej co zmniejsza jego wymiary za to mieszczą się do niego nie 2 a 3 ramki dzięki czemu można dodać podkarmiaczkę ramkową bądź dodatkową ramkę pokarmy jego mniejsze wymiary powoduję że zajmuje on mniej miejsca podczas magazynowania. Cena 35zł. Wystawiam Faktury Vat. Podejmę stała współpracę.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 3457

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (27 Marca 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła to marka pod którą prowadzi swoją pasiekę doświadczony pszczelarz - Michał Wawszczak. Kontakt dla Klientów i mediów: 794 666 570

Miód wędzony - powstanie, proces wędzenia, przeznaczenie

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Oficjalny partner merytoryczny

Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (ang. FAO), to instytucja, której celem jest m.in. polepszanie wytwarzania, wymiany i dystrybucji produktów rolnictwa, leśnictwa i rybołówstwa, podnoszenie poziomu wyżywienia narodów, popieranie zawierania porozumień w sprawie międzynarodowego handlu produktami rolnymi oraz udzielanie pomocy technicznej.

Działanie antyoksydacyjne (aktywność antybakteryjna) miodu

Skład miodu

Właściwości i zastosowanie miodu

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Partner serwisu

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukcie realizowany jest projekt ekologiczny "Pszczoły Lubię". Projekt jest laureatem konkursu grantowego "Z Kujawskim pomagamy pszczołom". Grant ufundowała firma ZT Kruszwica S.A. Organizatorem konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia. Koordynatorkami projektu są Elżbieta Piotrak i Magdalena Palińska.

Pszczoły Lubię. Cz. 1.

Pszczoły Lubię. Cz. 2.