Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Mini komora do dekrystalizacji miodu


Komora jest urządzeniem służącym do dekrystalizacji miodu, zmiany struktury miodu ze stałego (skrystalizowanego) w płynny.Również dla wylęgarni i hodowli matek. Wyposażona jest w element grzejny oraz wentylator, który umożliwia lepsze rozprowadzenie ciepła wewnątrz komory. Zastosowanie termoregulatora zabezpiecza przed przegrzaniem miodu. Po obu stronach drzwi szklane. Wewnętrzna przestrzeń oświetlenia LED. Możliwość wysyłania na teren całej Polski , osobiście odbiór w Głubczycach.Wraz ze świadectwem przeglądu i instrukcji obsługi. Parametry urządzenia: regulacja temperatury w zakresie 0°-50°C wyświetlacz cyfrowy moc całkowita 210W waga 28 kg Wymiary wewnętrzne(robocze): wysokość: 470mm szerokość: 400mm głębokość: 320mm. Cena 325 zł. Pakowanie i wysyłka w cenie.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 5771

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (22 Marca 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Agnieszka Koza

Agnieszka Koza

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Eksplozja Smaku

Interesuje się wszystkim co jest związane z jedzeniem ale szczególną uwagę zwraca na zdrowe, racjonalne żywienie. W wolnym czasie rozwija swoje pasje którymi są: fotografia, ogrodnictwo oraz podróże.

Udka kaczki z gruszkami karmelizowanymi w miodzie

Lekka sałatka z miodowym dressingiem

Żeberka w sosie czosnkowo-miodowym

Paulina Jamrozik

Paulina Jamrozik

Autorka tekstów oraz właścicielka Medis-online.pl

Założycielka Gabinetu Dietetycznego MEDIS. Na co dzień pomaga trwale zmienić nawyki żywieniowe swoim pacjentom. Pokazuje jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawić samopoczucie, samoocenę, a przede wszystkim zdrowie.

Domowy sposób na wzmocnienie odporności

Grzegorz Belica

Grzegorz Belica

Autor tekstów oraz Koordynator Fab Lab Łódź

Fab Lab Łódź to organizacja propagująca idee zrób to sam, samowystarczalności i rozwoju umiejętności praktycznych. Jednym z elementów jaki rozwijają jest edukacja w zakresie hodowli pszczół i roli jaką pełnią w naturze i gospodarce człowieka.

III edycja warsztatów: Sami robimy ul wielkopolski

Warsztaty pszczelarskie w Fab Lab Łódź - relacja z wydarzenia

Warsztat: Sami robimy ul wielkopolski

Malgorzata Radziszewska

Malgorzata Radziszewska

Autorka przepisów kulinarnych

Blogerka kulinarna (amku.blogspot.com), która uwielbia kuchenne eksperymenty. Z zawodu: tester aplikacji. Na co dzień: mama. W wolnych chwilach robi zdjęcia i zajmuje się promowaniem fotografii mobilnej działając w ramach Grupy Mobilni (grupamobilni.pl).

Ogórki z miodem

Sałatka z kalafiora z miodem

Kukurydziane bułeczki z miodem