Portal Pszczelarski

[Sprzedam] ULE WIELKOPOLSKIE i DADANTA z SOSNY WEJMUTKI


Oferujemy drewniane ule wielkopolskie - w cenie 290 zł oraz Dadanta - w cenie 320 zł.

Ule wykonujemy z najlepszego materiału, jakim jest drewno lipy i sosny wejmutki. Solidne wykonanie i właściwości drewna sprawiają, że ul jest lekki, ciepły i trwały, co przekłada się na długoletnie użytkowanie.
Wewnątrz ule wykonane są z klepki lipowej lub sosnowej (wejmutki) o grubości 11 mm, na zewnątrz z klepki sosnowej (wejmutki) o grubości 11 mm.
Ule ocieplane są styropianem o grubości 2 cm.

Kompletny ul składa się z:
- dwóch korpusów gniazdowych – Wielkopolski 2 x 55 zł/ Dadanta 2 x 62 zł
- półnadstawki – Wielkopolski 1 x 45 zł/ Dadanta 1 x 50 zł
- dennicy osiatkowanej lub ocieplanej – Wielkopolski 1 x 55 zł/ Dadanta 1 x 57 zł
- daszka krytego blachą, izolowanego od wewnątrz styropianem – Wielkopolski 1 x 55 zł/ Dadanta 1 x 62 zł
- powałki – Wielkopolski 1 x 25 zł/ Dadanta 1 x 27 zł

Możliwe kupno pojedynczych elementów ula.

W ofercie posiadamy także ul 12- ramkowy.

Zapraszamy do zakupu.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 2135

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (21 Marca 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.