Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Ule wielkopolskie jednościenne drewniane wysokiej jakości!


Ul wielkopolski, drewniany jednościenny. LEKKI, TRWAŁY, SOLIDNY, EKOLOGICZNY!

Ścianki ula są składane na wczepy, co zapewnia trwałość. Konstrukcja i odpowiednio dobrane, wysuszone drewno powodują, że początkowe wymiary elementów pozostają niezmienne w trakcie użytkowania – ule nie rozsychają się.
Sprzedajemy ule kompletne w dowolnej konfiguracji.
- Daszek jest w całości drewniany, pokryty blachą. Po bokach ma wycięte szczeliny wentylacyjne . Cena 40,- zł.
- Powałka z 9 otworami z zatyczkami ze sklejki wodoodpornej. W miejsce wybranej zatyczki można wstawić typowy, dostępny w handlu plastikowy „pajączek”. Cena 40,- zł.
- Półkorpus 10 ramkowy, jest składany na wczepy, sklejony klejem wodoodpornym. W dwu bokach ma odfrezowane uchwyty.
Cena 45,- zł.
- Korpus 10 ramkowy jest składany na wczepy, sklejony klejem wodoodpornym. W dwu bokach ma odfrezowane uchwyty.
Cena 60,- zł.
- Dennica niska jest ocieplana styropianem. Szczelina wylotka jest na całą szerokość dennicy, co umożliwia włożenie na dno ula natłuszczonego papieru dla kontroli osypu varroa po zabiegu leczenia. Szczelina jest zamykana wkładką umożliwiającą wybór 2 szerokości wylotka. Deska wylotka jest mocowana na zawiasach, co umożliwia zamknięcie wylotka „na głucho”.
Cena 40,- zł.
- Dennica wysoka jest wyposażona w wysuwana wkładkę z siatki pszczelarskiej i drugą wkładkę ze spienionego PCV. Cena 80,- zł.

Przy jednorazowych zamówieniach powyżej 3000,00 dostawa na terenie Polski GRATIS!

Informacje i zamówienia:
Inż. Igor Pawłyk
32-005 Niepołomice, Zagórze 41
e-mail: pasieka.carnica@interia.pl
www.igorpawlyk.wordpress.com
www.youtube.com: kanał: igor.pawlyk

Wystawiamy faktury VAT do refundacji Agencji Rynku Rolnego.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 5013

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (09 Marca 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.