Portal Pszczelarski

[Inne] Wyrób kosmetyków i maści na bazie produktów pszczelich


Jak robić mydła, kremy, maści na bazie produktów pszczelich? Dowiecie się w Miodowej Manufakturze - serdecznie zapraszam na warsztaty:
Produkty pszczele – ich właściwości i zastosowanie
Wyrób kosmetyków i maści na bazie produktów pszczelich
***************
TERMIN I MIEJSCE:
Kiedy: 18 marca 2017
Start: 10:00
Gdzie: Warszawa, Dom Kultury „Rembertów”, ul. Komandosów 8
***************
PROGRAM
09.45 – 10.00
rejestracja uczestników
10.00 – 12.00
rozpoczęcie warsztatów
Ogólna charakterystyka produktów pszczelich
Przepisy na niektóre kompozycje z produktów pszczelich
12.00 – 12.20
przerwa kawowa
12.20 – 13.20
Robimy maści z propolisem, woskiem, pszczołami
13.20 – 13.30
przerwa
13.30 – 14.30
Robimy mydło naturalne z miodem i woskiem
***************
PROWADZĄCY
Antonina Szakszyna - prowadzi z mężem w Rosji pasiekę 500 pni, w której zajmuje się apiterapią (m.in. wyrobem kremów i maści na bazie propolisu, wosku pszczelego, pszczół oraz jadu pszczelego oraz mydeł na bazie wosku i miodu pszczelego, a także naturalnych preparatów wspierających układ immunologiczny i leczenie różnych schorzeń), pozyskiwaniem mleczka pszczelego, hodowlą matek pszczelich i produkcją odkładów pszczelich.
*******************
Koszt udziału w warsztatach - 165 zł/os.
Zgłoszenia: magda@miodowamanufaktura.waw.pl
Rezerwacja miejsca następuje poprzez dokonanie wpłaty:
Magdalena Kozerska Miodowa Manufaktura
nr rachunku 50 1750 0012 0000 0000 3011 0234
********************
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiem:
Magdalena Kozerska
magda@miodowamanufaktura.waw.pl
tel. 502 496 181
ORGANIZATOR:
Miodowa Manufaktura
facebook.com/miodowamanufaktura
WSPÓŁPRACA:
Terenowe Koło Pszczelarzy w Rembertowie
https://www.facebook.com/kolopszczelarzy/

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 2147

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (06 Marca 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.