Portal Pszczelarski

Sklep Krauz

[Sprzedam] Topiarka do wosku pszczelego, słoneczna, nieużywana 100 zł


[CENA]
100 zł

[CO]
Topiarka słoneczna do wosku, nieużywana.

[DZIAŁANIE]
Wosk pszczeli umieszcza się wewnątrz topiarki, który następnie pod wpływem ciepła słonecznego wytapia się i spływa do pojemnika.

[DODATKOWE ATUTY]
Topiarka została zaprojektowana i wykonana tak, aby każdy mógł dokupić sobie na targowicy lub supermarkecie nowy pojemnik-brytfankę (lub ukraść żonie z kuchni :) Wyroby konkurencji zmuszają często do zakupowania akcesoriów tylko i wyłącznie u nich, ze względu na nietypowe wymiary.

Możliwość otworzenia drzwiczek do kąta prostego nie powodując tym samym przewracania się urządzenia.

Odkręcane nóżki do transportu.

Widoczna na zdjęciach pomieści 3 ramki wielkopolskie zwykłe albo 2 ramki wielkopolskie hoffmanowskie. W wypadku innych ramek proszę o kontakt.

[W ZESTAWIE]
Kompletna topiarka do wosku, wraz metalowym wyłożeniem wewnątrz, listewką podtrzymującą i pojemnikiem na przetopiony wosk.

[UWAGI]
Zdjęcia zostały wykonane jeszcze przed ukończeniem topiarki. Zgodnie z opisem cena dotyczy gotowego do użytku urządzenia.

Są to pewnego rodzaju prototypy, stąd niska cena. Topiarka powstała dla mojego użytku, a łatwiej zrobić od razu kilka sztuk. Zbędne sprzedam, a kolejne wciąż udoskonalam. Identyczna topiarka była testowana w ciągu poprzedniego sezonu. Sprawuje się znakomicie.

W planach jest udoskonalenie wrażeń estetycznych i wizualnych, olejowanie drewna, zastosowanie siłowników i wiele innych. Ceny z biegiem czasu będą rosły.

[WYKONANIE]
Drewno badane wilgotnościomierzem elektronicznym, klasa wodoodporności kleju D4.

[WYSYŁKA]
Pobranie 22 zł

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 6083

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (04 Marca 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.