Portal Pszczelarski
Firma Łysoń
Firma Łysoń

[Sprzedam] Stół M430D


www.apitec.pl Artykuły pszczelarskie. Wszystko dla pasieki w jednym miejscu
Stół M430D jest przeznaczony do pracy przy odsklepianiu ramek z miodem, przystosowany do ramek 435X300, 435X230, 435X145, 435X115. Elementy stołu sa wykonane ze stali nierdzewnej gatunek AISI 430. Objętość całkowita stołu 125 litrów , objętość części dla miodu - 45litrów
Zbiornik umocowany na regulowanych nogach ze stali nierdzewnej, W zbiorniku znajduja sie wkładki z blachy nierdzewnej perforowanej. Element do umocowania odsklepianej rammki – belka ze stali nierdzewnej z kolcem. Dno zbiornika profilowane, na dnie zbiornika znajduje się zawór spustowy.
Wymiary:
długość 980 mm
szerokość 525 mm
wysokość z podstawą 860 mm
głębokość 470 mm
waga 16 kg

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 2499

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (04 Lutego 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Celina Habryka

Celina Habryka

Autorka tekstów

Doktorantka w Katedrze Analizy i Oceny Jakości Żywności na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Zajmuje się badaniem właściwości fizykochemicznych miodów.

Rodzaje miodu ze względu na pochodzenie

Podział miodów pitnych

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Warszawie

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska działająca na terenie województwa mazowieckiego, zrzeszająca okoliczne koła pszczelarzy. Związek dba o edukację pszczelarzy zapraszając do Dyskusyjnego Klubu Pszczelarza ciekawych wykładowców, a poprzez swoje działania umożliwia członkom kół zaopatrzenie w matki, leki i sprzęt pszczelarski.

Paulina Jamrozik

Paulina Jamrozik

Autorka tekstów oraz właścicielka Medis-online.pl

Założycielka Gabinetu Dietetycznego MEDIS. Na co dzień pomaga trwale zmienić nawyki żywieniowe swoim pacjentom. Pokazuje jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawić samopoczucie, samoocenę, a przede wszystkim zdrowie.

Domowy sposób na wzmocnienie odporności