Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Miodarka 4 kasetowa z automatycznym powrotem kaset


www.apitec.pl Artykuły pszczelarskie. Wszystko dla pasieki w jednym miejscu
MNKOA4 Miodarka 4 kasetowa z automatycznym powrotem kaset. Kasety zamontowane promieniście obracają się automatycznie przy zmianie kierunków wirowania. Zbiornik, kosz rotora, kasety wykonane za stali kwasoodpornej AISI 304. 4 kasety przystosowane do ramek Dadan 300mm. (Można również wirować mniejsze ramki lub wirować jednocześnie 8 półramek Dadan 145 mm. Kosz rotora ułożyskowany. Napęd pasowy dolny (silnik DC zamontowany do dolnej części miodarki) moc przekazywana za pośrednictwem pasa klinowego na koło napędowe . Moc elektryczna silnika 300 W, napięcie znamionowe 12V. Zasilanie z akumulatora 12V lub sieci 220V za pośrednictwem przetwornika 220/12V
Wymiary :
Zbiornik średnica: 820 mm, z obręczą - 830 mm
Wysokość zbiornika 760 mm
Wysokość wirówki z podstawą: 1100 mm;
Odległość spustu miodu do podłogi - 330 mm;
Szerokość z nogami: 810 mm;
materiał: stal nierdzewna klasy AISI 304.
Masa całkowita: 51 kg;
Kasety spawane ( spawanie w osłonie argonu).
Grubość prętów: 3 mm i 5 mm,
wielkość oczek kaset 4 x 2 cm
materiał: stal nierdzewna klasy AISI 304.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 3991

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (04 Lutego 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.