Portal Pszczelarski

Sklep Krauz

[Sprzedam] Duża topiarka parowa do wosku na całe ramki


www.apitec.pl Artykuły pszczelarskie. Wszystko dla pasieki w jednym miejscu
Duża topiarka parowa do wosku wykonana w całości ze stali nierdzewnej.
Do topiarki wkłada się całe ramki z woszczyną Maksymalna liczba ramek hoffmanowskich - 13 (szer 37 mm.), maksymalna liczba ramek prostych - 19 (szer 25 mm.). Kosz przystosowany do szerokości ramek typu Dadant/Langstroth - szer 435mm może być przystosowany do mniejszych szerokości (np. Wielkopolskie) przy użyciu opcjonalnego adaptera (nie dołączone do zestawu)
Topiarka składa się z pojemnika głównego, wyjmowanego kosza perforowanego na ramki oraz pokrywy. Topiarke stawia się na ogniu (piecyk, taboret gazowy itp) i wlewa wodę do przestrzeni miedzy ściankami pojemnika pojemnika głównego a koszem perforowanym. Wosk topi sie pod wpływem pary która wydostaje sie przez otwory w wewnętrznej ściance pojemnika. Wytopiony wosk wypływa na zewnątrz spustem w dnie pojemnika. Topiarka jest bardzo wydajna i tania w użyciu.
Dane techniczne:
Liczba ramek - 13 (szer 37 mm.);
liczba ramek - 19 (szer 25 mm.);
Przetwarzanie min. - 45 minut
Waga z podstawą 21,6 kg
Średnia żywotność, lat, nie mniej - 6.
Wymiary topiarki (bez podstawy) mm:
Wysokość - 506;
szerokość - 625;
głębokość - 610.
Wymiary podstawy, mm:
Wysokość - 360;
szerokość - 575;
głębokość - 585.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 3253

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (04 Lutego 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.