Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Parownik (sublimator) kwasu szczawiowego


www.apitec.pl Artykuły pszczelarskie. Wszystko dla pasieki w jednym miejscu
Parownik (sublimator) kwasu szczawiowego, elektryczny - napięcie 12V 40W
Sublimator służy do zwalczania roztoczy warroa destructor bytujących na pszczołach. Parownik służy do sublimacji dihydratu kw. szczawiowego, można również odparowywać tymol krystaliczny
Osypywanie pasożytów po zabiegu, następuje po dwóch dniach i przez kolejne 14 dni. Należy w tym okresie zainstalować wkładki dennicowe w celu sprawdzenia skuteczności zabiegu.
Dzieki parownikowi możemy tanio i skutecznie zwalczać warrozę. Odparowanie kryształków kwasu szczawiowego ( w przeciwieństwie do nakrapiania roztworem kwasu) można przeprowadzać kilka razy w sezonie. Dla optymalnego zabiegu temperatura na zewnątrz ula powinna wynosić ok 10 st C. Skuteczność tak podawanego kwasu wynosi do 98%.
Warroza nie nabywa odporności na kwasy organiczne. Kwas szczawiowy nie przechodzi do produktów pszczelich.
Parownik ma bardzo małą grubość (tylko 8mm) i bez problemu mieści się w wylotu. Parownik zasilany może być przez akumulator 12V (w tym małe i lekkie akumulatory żelowe), prostownik lub zasilacz 12V.
Przy odparowywaniu kwasu należy używać ubioru ochronnego.
Dane techniczne:
napięcie DC - 12V
moc znamionowa grzałki - 40W
długość z rączką - 650mm
wymiary bloku grzejnego – 40X50X0,8mm
temperatura robocza max – 200 st C.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 2987

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (04 Lutego 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.