Portal Pszczelarski

[Sprzedam] NASIONA I SADZONKI ROŚLIN MIODODAJNYCH


NASIONA ROŚLIN MIODODAJNYCH zebrane z własnego
ogródka pszczelarskiego:
Wieloletnie – trojeść bulwiasta,trojeść amerykańska, hyzop lekarski, szałwia okręgowa, przegorzan trwały, rożnik przerośnięty, smotrawa okazała, lawenda, jeżówka purpurowa,karagana, stulisz, amorfa krzewiasta, mikołajek płaskolistny, ślazówka turgiijska, trendownik.
Dwuletnie – nostrzyk biały, dziewanna, wiesiołek lekarski ,malwa, szczeć draperska.
Jednoroczne – ogórecznik lekarski, kocimiętka, ostropest. rezeda, pszczelnik mołdawski, niecierpek roylego, słonecznik drobnokwiatowy SADZONKI ROŚLIN MIODODAJNYCH - (kopane bez doniczek)
BARBULA SZARA , AMORFA KRZEWIASTA, ŚNIEGULICZKA RÓŻOWA,
TROJEŚĆ AMERYKAŃSKA – kłącza, SZCZEĆ DRAPERSKA, DZIELŻAN JESIENNY(wiosną), ROŻNIK PRZEROŚNIĘTY- od wiosny do jesieni.
Ceny sadzonek od 2,- do 3,-zł
Nasiona pakowane są po 1g do 5g (w zależności od wielkości nasion), jedno opakowanie cenię po 3,-zł. Sadzonki w cenie 1,- do 3,-zł. Wysyłam pocztą. Zdjęcia (i filmik) wszystkich tych roślin można oglądać pod adresem internetowym:
https://goo.gl/photos/DrKiuLKd9yxMK55S8 Kontakt: tel. 698 594 829, e-mail j.t.kakol@gazeta.pl
Zachęcam do zamawiania i pozdrawiam Tadeusz Kąkol

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 12613

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (21 Maja 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:



  Współpracują z portalem:

SKN Apis

SKN Apis

Partner serwisu

Studenckie Koło Naukowe "Apis" funkcjonuje na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, kierując swoje działania do wszystkich miłośników owadów użytkowych.

Zbiórka nasion i sadzonek roślin miododajnych i pyłkodajnych. SKN Apis 2016

Agata Wojtuń oraz Agnieszka Strózik

Agata Wojtuń oraz Agnieszka Strózik

Koordynatorki projektu "Pszczoły w szkole"

"Pszczoły w szkole" to projekt realizowany w Katolickiej Szkołe Podstawowej SPSK im. Jana Pawła II w Chojnach i nagrodzony w konkursie grantowym "Z Kujawskim pomagamy pszczołom".

Pszczoły w szkole w czerwcu

Szkolny Dzień Pszczoły

Młodzi detektywi szukają miejsc przyjaznych pszczołom

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska założona przed II wojną światową działająca głównie na terenie powiatu mińskiego, ale zrzeszająca również pszczelarzy z innych rejonów. Celem Koła jest prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz pszczelarstwa i ekologii. Duży nacisk kładziony jest na edukację pszczelarzy jak również poszerzanie świadomości dzieci i młodzieży o roli pszczół w ekosystemie.

I Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim