Portal Pszczelarski

Pszczeli Port

[Sprzedam] Duża sosna w donicach 80-120 cm. Duże sadzonki sosny zwyczajnej w doniczkach


Na sosnach występuje spadź :-)
Sadzonki sosny zwyczajnej w doniczkach 2-3 litrowych. 5-6 letnie 80-120 cm wysokości. Zimowa promocja trwa :-) Kupując teraz, odbiór na wiosnę 2017, otrzymasz rabat lepszy niż najlepsza lokata w banku :-) Sadzonki sosny pospolitej, podkładki do szczepień, szczepienia sosen. https://youtu.be/-7_Xf9PwITc Sosna zwyczajna, pinus sylvestris. Sadzonki 5-6 letnie wysokości 80-120 cm. Sosny zostały posadzone do doniczek w roku ubiegłym. Objętość doniczki jest właściwie przerośnięta korzeniami. Cena promocyjna znacznie obniżona tylko do wyczerpania zapasów.. Duże sadzonki sosny pospolitej do zalesień i zadrzewień, na las. Sadzonki podobne jak na filmie: https://youtu.be/-7_Xf9PwITc Zapraszamy do obejrzenia sadzonek w naszej szkółce. Zapraszamy do obejrzenia innych naszych ogłoszeń.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 4420

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (19 Stycznia 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.