Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Duża sosna w donicach 80-120 cm. Duże sadzonki sosny zwyczajnej w doniczkach


Na sosnach występuje spadź :-)
Sadzonki sosny zwyczajnej w doniczkach 2-3 litrowych. 5-6 letnie 80-120 cm wysokości. Zimowa promocja trwa :-) Kupując teraz, odbiór na wiosnę 2017, otrzymasz rabat lepszy niż najlepsza lokata w banku :-) Sadzonki sosny pospolitej, podkładki do szczepień, szczepienia sosen. https://youtu.be/-7_Xf9PwITc Sosna zwyczajna, pinus sylvestris. Sadzonki 5-6 letnie wysokości 80-120 cm. Sosny zostały posadzone do doniczek w roku ubiegłym. Objętość doniczki jest właściwie przerośnięta korzeniami. Cena promocyjna znacznie obniżona tylko do wyczerpania zapasów.. Duże sadzonki sosny pospolitej do zalesień i zadrzewień, na las. Sadzonki podobne jak na filmie: https://youtu.be/-7_Xf9PwITc Zapraszamy do obejrzenia sadzonek w naszej szkółce. Zapraszamy do obejrzenia innych naszych ogłoszeń.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 7168

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (19 Stycznia 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

XXV Wojewódzka Konferencja Pszczelarska w Karniowicach

Polska na czele pszczelej Europy 2017

VIII Świętokrzyski Konkurs na Nalewkę Miodową i Miód Pitny

Enactus WSZiB

Enactus WSZiB

Partner serwisu

Zespół międzynarodowej organizacji studenckiej Enactus przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Jego głównym obszarem działalności jest planowanie i realizacja projektów o charakterze edukacyjno-biznesowym w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR).

O co chodzi w BeePower!?

Bee Power i Enactus WSZiB nagrodzony w konkursie! Cz. 1.

Kolejny krok w ratowaniu pszczół!

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Partner serwisu

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukcie realizowany jest projekt ekologiczny "Pszczoły Lubię". Projekt jest laureatem konkursu grantowego "Z Kujawskim pomagamy pszczołom". Grant ufundowała firma ZT Kruszwica S.A. Organizatorem konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia. Koordynatorkami projektu są Elżbieta Piotrak i Magdalena Palińska.

Pszczoły Lubię. Cz. 1.

Pszczoły Lubię. Cz. 2.