Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Duża sosna w donicach 80-120 cm. Duże sadzonki sosny zwyczajnej w doniczkach


Na sosnach występuje spadź :-)
Sadzonki sosny zwyczajnej w doniczkach 2-3 litrowych. 5-6 letnie 80-120 cm wysokości. Zimowa promocja trwa :-) Kupując teraz, odbiór na wiosnę 2017, otrzymasz rabat lepszy niż najlepsza lokata w banku :-) Sadzonki sosny pospolitej, podkładki do szczepień, szczepienia sosen. https://youtu.be/-7_Xf9PwITc Sosna zwyczajna, pinus sylvestris. Sadzonki 5-6 letnie wysokości 80-120 cm. Sosny zostały posadzone do doniczek w roku ubiegłym. Objętość doniczki jest właściwie przerośnięta korzeniami. Cena promocyjna znacznie obniżona tylko do wyczerpania zapasów.. Duże sadzonki sosny pospolitej do zalesień i zadrzewień, na las. Sadzonki podobne jak na filmie: https://youtu.be/-7_Xf9PwITc Zapraszamy do obejrzenia sadzonek w naszej szkółce. Zapraszamy do obejrzenia innych naszych ogłoszeń.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 7242

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (19 Stycznia 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Agnieszka Koza

Agnieszka Koza

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Eksplozja Smaku

Interesuje się wszystkim co jest związane z jedzeniem ale szczególną uwagę zwraca na zdrowe, racjonalne żywienie. W wolnym czasie rozwija swoje pasje którymi są: fotografia, ogrodnictwo oraz podróże.

Kluski leniwe w sosie maślano-miodowym

Filet limonkowo-miodowy z ziołami

Herbatka z miodem na przeziębienie

Grzegorz Belica

Grzegorz Belica

Autor tekstów oraz Koordynator Fab Lab Łódź

Fab Lab Łódź to organizacja propagująca idee zrób to sam, samowystarczalności i rozwoju umiejętności praktycznych. Jednym z elementów jaki rozwijają jest edukacja w zakresie hodowli pszczół i roli jaką pełnią w naturze i gospodarce człowieka.

Warsztat: Sami robimy ul wielkopolski

III edycja warsztatów: Sami robimy ul wielkopolski

Warsztaty pszczelarskie w Fab Lab Łódź - relacja z wydarzenia

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska założona przed II wojną światową działająca głównie na terenie powiatu mińskiego, ale zrzeszająca również pszczelarzy z innych rejonów. Celem Koła jest prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz pszczelarstwa i ekologii. Duży nacisk kładziony jest na edukację pszczelarzy jak również poszerzanie świadomości dzieci i młodzieży o roli pszczół w ekosystemie.

I Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim