Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Sprzedaż hurtowa miodu z Ukrainy od "DBK Group"


Proponujemy dostawe naturalnego pszczelego miodu i wosku.
Smaki: homogenizowany miód wielokwiatowy (główna składowa - słonecznikowy miód)
Opakowanie: metaliowe beczki po 200l (300 kg) i dostępna możliwosc opakowania miodu do szklanego słoika. Waga od 125 do 3000 gram
Cena może zmieniać się zależnie od iłości zamowienia, warunków opłaty, sezonu.
Specjalizujemy się również na handlu naturalnym (oczyszczonym) woskiem. Jakość wosku pszczelego jest ściśle kontrolowana i odpowiada wszystkim standardom Ukrainy i UE
Transportowanie spełniamy jak naziemnym, tak i morskim transportem.
Orientowany koszt 20 ton miodu z dokumentami na eksport pod warunkiem samoodbioru z Kijowa - 1.82 euro/kg
Orientowany koszt 20 ton miodu z dostawą do Polski - 2.04 euro/kg
Z boku nabywcy dla początku negocjacji są potrzebne wymogi do jakości miodu czy wosku za ustawodawstwem kraju-importera
Nadajemy wszystkie konieczne dokumenty i certyfikaty jakości.
Opłata spełnia się bezgotówkowym rozliczeniem 50 % przed opłata 50% po faktu!
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. tel. 533 481 806
hurt@dbkgroup.eu

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1517

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (14 Stycznia 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.