Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Matki pszczele Buckfast 2017Pasieka "Cud Miód"Przyjmujemy zamówienia na nieunasiennione matki pszczele F1 Buckfast po importach z Danii na rok 2017.Dlaczego warto wymieniać matki? -W Polsce pszczelarze lekceważą systematyczną wymianę matek przez co pszczoły są mniej miodne, agresywne, przez chów wschobny stają się poddatne na choroby.Czemu matki od nas?-Ponieważ stawiamy na jakość a nie na ilość jak inni hodowcy. Matki sa hodowane metodą Jentera, przez co odrazu po złożeniu jajeczek przez matkę możemy je przenieść do miseczki matecznikowej, poprawia to jakość hodowanych matek. Ta metoda jest niestety czasochłonna, przez co ilość matek wychowanych jest ograniczona jednakże matki hodowane metodą Jentera posiadają więcej rurek jajnikowych niż matki które hoduje sie poprzez przekładanie larw.Na pytania odpowiem emailowo a także telefonicznie, kontakt po godzinie 18.

E-mail: mietek033@onet.eu

Gadu-gadu: 12203984

Telefon: 787 495 975

Cena:15 zł za matkę. Realizacja od połowy Maja(uzależnione od pogody) wg kolejności zamówień.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 2039

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (10 Stycznia 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Święto wiosny z pszczołami w Lubinie 2017

Środki na założenie pasieki - skąd pozyskać? Cz. 3.

Miejskie pszczelarstwo w Warszawie nabiera rozpędu 2017

Tadeusz Netczuk

Tadeusz Netczuk

Autor tekstów

Doświadczony pszczelarz. Chowem pszczół zajmuje się od 1970 r. Obecnie jego pasieka zlokalizowana jest w ROD Bielany we Wrocławiu.

Hodowla murarki ogrodowej (Osmia rufa L.)

Rola murarki ogrodowej w uprawach sadowniczych

Zabezpieczenie pszczoły murarki (Osmia rufa L.) przed zimą

Stefan Jerzy Siudalski

Stefan Jerzy Siudalski

Autor artykułów

Kłodzczanin z urodzenia, obecnie mieszkaniec Warszawy. Osoba posiadające doświadczenie w różnych dziedzinach, w tym: w pszczelarstwie, poszukiwaniu wody, ochronie mienia. Emerytowany redaktor naczelny pisma Ochrona mienia, wykładowca w dziedzinie technicznej ochrony mienia oraz kierownik pracowni projektowania i produkcji aparatury naukowej.

Cztery pory roku czyli piosenka o Rębkowie

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła to marka pod którą prowadzi swoją pasiekę doświadczony pszczelarz - Michał Wawszczak. Kontakt dla Klientów i mediów: 794 666 570

Miód wędzony - powstanie, proces wędzenia, przeznaczenie