Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Studia podyplomowe Rolnictwo


Szanowni Państwo,

Instytut Technologiczno Przyrodniczy w Falentach oraz Instytut Eduakcji Europejskiej w Warszawie serdecznie zapraszają na nowy, unikalny kierunek studiów podyplomowych w zakresie Rolnictwa. Oferta skierowana jest do osób, które ukończyły studia wyższe na kierunkach nierolniczych i chcą uzyskać kwalifikacje rolnicze, o których mowa w art. 6 ust. 2 pkt. 2 lit. c Ustawy a dnia 11 kwietnia 2003 r. o kształtowaniu ustroju rolnego (z późń. zm).

Nasi absolwenci oprócz zdobycia wiedzy i kompetencji niezbędnych do samodzielnego prowadzenia gospodarstwa rolnego zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, zdobędą również kwalifikacje rolnicze niezbędne przy aplikowaniu o pomoc finansową z programów UE oraz zakupie ziemi rolnej.

Autorski program studiów obejmujący łącznie 174 godzin zajęć, opracowany został przez specjalistów Instytutu Technologiczno-Przyrodniczego w Falentach oraz Instytutu Edukacji Europejskiej w Warszawie.

Aby dostosować program studiów do potrzeb osób pracujących, wszystkie zajęcia stacjonarne odbywają się w zjazdach sobotnio-niedzielnych, w godzinach od 9:00 do 17:00, średnio raz w miesiącu. Ponadto, dla wygody osób spoza Warszawy, część zajęć realizowana jest w formie e-learningu, do którego głównych zalet zaliczamy:

- STAŁY DOSTĘP DO MATERIAŁÓW SZKOLENIOWYCH
- OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY
- OSZCZĘDNOŚĆ CZASU


Miejsce zajęć: Warszawa,
Organizacja zajęć: system zaoczny + e-learning
Ilośc godzin: 174
Palnowany termin rozpoczęcia: 18 luty 2017
Planowany termin zakończenia: październik/listopad 2017 UWAGA!!! W okresie wakacyjnym LIPIEC-SIERPIEŃ ZAJĘCIA STACJONARNE NIE BĘDĄ ORGANIZOWANE
Koszt studiów: 2800 zł + 190 zł opłaty administracyjnej
Uzyskane kwalifikacje: kwalifikacje rolnicze wydane zgodnie z Ustawą o kształtowaniu ustroju rolnego, dające mozliwość ubiegania się o pomoc finansową z programów UE i zakup ziemi rolnej.

Dodatkowe informacje i zapisy pod numerem 22 331 76 00 lub 22 331 76 33 oraz pod adresem http://www.sedpol.com.pl/index.php/rolnictwo

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 3124

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (09 Stycznia 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.