Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Silne rodziny sprzedam/kwiecień 2017


Witam.Proszę przeczytaj treść uważnie.

Sprzedam kilkanaście silnych i zdrowych rodzin pszczelich na ramce wielkopolskiej hoffmannowskiej. Odbiór-kwiecień 2017r. Do wyboru pnie z matkami jednorocznymi: Carnica Gema lub Troiseck. Są łagodne,miodne i mało rojliwe. Silny ul-duży zbiór. Cena jednostki na 8 ramkach/400zł.
Zakup pełnoprawnej rodziny to alternatywa dla odkładów. Masz z niej miód rzepakowy/wielokwiatowy w maju a po wirowaniu robisz sobie odkłady wg uznania.
Roje przekładam do Twych uli lub skrzynek transportowych. Nie wysyłam rodzin tylko odbiór osobisty.Możliwy dowóz z mej strony w konkretnym przypadku (laweta).
Tradycje pasieczne w naszej rodzinie sięgają blisko 60 lat!Tym samym udzielamy Ci gwarancji dla zdrowotności i żywotności naszych pszczół.

Zaliczka wynosi 50 zł i jest bezzwrotna.Te pieniądze są zabezpieczeniem przed naciągaczami i pszczelarzami niezdecydowanymi.To zapłata za czas poświęcony rodzinie dla jej prowadzenia i rozwoju by uzyskała zadowalający wynik hodowlany a tym samym cieszyła Twe oko ;)
Zaliczka płatna przelewem lub przekazem pocztowym.

Zapraszam zdecydowane osoby! Chętnie odpowiem na Wasze pytania!

Pozdrawiam serdecznie

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 4120

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (02 Stycznia 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.