Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Silne rodziny sprzedam/kwiecień 2017


Witam.Proszę przeczytaj treść uważnie.

Sprzedam kilkanaście silnych i zdrowych rodzin pszczelich na ramce wielkopolskiej hoffmannowskiej. Odbiór-kwiecień 2017r. Do wyboru pnie z matkami jednorocznymi: Carnica Gema lub Troiseck. Są łagodne,miodne i mało rojliwe. Silny ul-duży zbiór. Cena jednostki na 8 ramkach/400zł.
Zakup pełnoprawnej rodziny to alternatywa dla odkładów. Masz z niej miód rzepakowy/wielokwiatowy w maju a po wirowaniu robisz sobie odkłady wg uznania.
Roje przekładam do Twych uli lub skrzynek transportowych. Nie wysyłam rodzin tylko odbiór osobisty.Możliwy dowóz z mej strony w konkretnym przypadku (laweta).
Tradycje pasieczne w naszej rodzinie sięgają blisko 60 lat!Tym samym udzielamy Ci gwarancji dla zdrowotności i żywotności naszych pszczół.

Zaliczka wynosi 50 zł i jest bezzwrotna.Te pieniądze są zabezpieczeniem przed naciągaczami i pszczelarzami niezdecydowanymi.To zapłata za czas poświęcony rodzinie dla jej prowadzenia i rozwoju by uzyskała zadowalający wynik hodowlany a tym samym cieszyła Twe oko ;)
Zaliczka płatna przelewem lub przekazem pocztowym.

Zapraszam zdecydowane osoby! Chętnie odpowiem na Wasze pytania!

Pozdrawiam serdecznie

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 4400

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (02 Stycznia 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Grzegorz Belica

Grzegorz Belica

Autor tekstów oraz Koordynator Fab Lab Łódź

Fab Lab Łódź to organizacja propagująca idee zrób to sam, samowystarczalności i rozwoju umiejętności praktycznych. Jednym z elementów jaki rozwijają jest edukacja w zakresie hodowli pszczół i roli jaką pełnią w naturze i gospodarce człowieka.

III edycja warsztatów: Sami robimy ul wielkopolski

Warsztaty pszczelarskie w Fab Lab Łódź - relacja z wydarzenia

Warsztat: Sami robimy ul wielkopolski

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła to marka pod którą prowadzi swoją pasiekę doświadczony pszczelarz - Michał Wawszczak. Kontakt dla Klientów i mediów: 794 666 570

Miód wędzony - powstanie, proces wędzenia, przeznaczenie

Luiza Dawidowicz

Luiza Dawidowicz

Autorka publikacji

Doktorantka na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Absolwentka kierunków: ochrona środowiska na UAM w Poznaniu oraz ogrodnictwo na UP w Poznaniu. Interesuje się projektowaniem ogrodów, urządzaniem i pielęgnacją zieleni, a także rewitalizacją zdegradowanych obszarów. W swoim działaniu łączy wiedzę zdobytą na obu kierunkach studiów z zamiłowaniem artystycznym oraz florystycznym. Uwielbia rośliny, zwierzęta, pracę w ogrodzie, podróże bliskie i dalekie. Działa w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Ogrodnictwa w Poznaniu, w którym pełni funkcję wiceprezesa Sekcji Florystycznej.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 1.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 3.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 2.

Marta Stachowiak

Marta Stachowiak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga My Sweet Morning

Blogerka kulinarna (celebrate-your-morning.blogspot.com), na co dzień praktykująca słodkie śniadania. Prawdziwa koneserka miodów. Miłośniczka zdrowego i smacznego trybu życia. Swoją artystyczną duszę ujawnia nie tylko na talerzu ale również w rysunku i decoupage'u.

Ananas w czekoladowym cieście

Marchewkowe naleśniki z miodem

Racuchy z bananami i miodem