Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Silne rodziny sprzedam/kwiecień 2017


Witam.Proszę przeczytaj treść uważnie.

Sprzedam kilkanaście silnych i zdrowych rodzin pszczelich na ramce wielkopolskiej hoffmannowskiej. Odbiór-kwiecień 2017r. Do wyboru pnie z matkami jednorocznymi: Carnica Gema lub Troiseck. Są łagodne,miodne i mało rojliwe. Silny ul-duży zbiór. Cena jednostki na 8 ramkach/400zł.
Zakup pełnoprawnej rodziny to alternatywa dla odkładów. Masz z niej miód rzepakowy/wielokwiatowy w maju a po wirowaniu robisz sobie odkłady wg uznania.
Roje przekładam do Twych uli lub skrzynek transportowych. Nie wysyłam rodzin tylko odbiór osobisty.Możliwy dowóz z mej strony w konkretnym przypadku (laweta).
Tradycje pasieczne w naszej rodzinie sięgają blisko 60 lat!Tym samym udzielamy Ci gwarancji dla zdrowotności i żywotności naszych pszczół.

Zaliczka wynosi 50 zł i jest bezzwrotna.Te pieniądze są zabezpieczeniem przed naciągaczami i pszczelarzami niezdecydowanymi.To zapłata za czas poświęcony rodzinie dla jej prowadzenia i rozwoju by uzyskała zadowalający wynik hodowlany a tym samym cieszyła Twe oko ;)
Zaliczka płatna przelewem lub przekazem pocztowym.

Zapraszam zdecydowane osoby! Chętnie odpowiem na Wasze pytania!

Pozdrawiam serdecznie

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 4647

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (02 Stycznia 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Magdalena

Magdalena

Autorka przepisów kulinarnych i bloga nadpaleniskiem.blogspot.com

Dorastając w babcinej kuchni, nauczyłam się, że najlepsza kuchnia to polska kuchnia i to ją uwielbiam najbardziej. "Chwilowo" udomowiona mama na pełen etat, chwytająca życie za rogi, nie bojąca się wyzwań w żadnej sferze. Z pasji: kucharka i smakoszka, z wykształcenia: geograf.

Bananowe chipsy z miodem

Tartaletki na słodko z bananami i czekoladą

Nalewka jaśminowa z miodem

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Oficjalny partner merytoryczny

Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (ang. FAO), to instytucja, której celem jest m.in. polepszanie wytwarzania, wymiany i dystrybucji produktów rolnictwa, leśnictwa i rybołówstwa, podnoszenie poziomu wyżywienia narodów, popieranie zawierania porozumień w sprawie międzynarodowego handlu produktami rolnymi oraz udzielanie pomocy technicznej.

Skład miodu

Właściwości i zastosowanie miodu

Działanie antyoksydacyjne (aktywność antybakteryjna) miodu