Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Silne rodziny sprzedam/kwiecień 2017


Witam.Proszę przeczytaj treść uważnie.

Sprzedam kilkanaście silnych i zdrowych rodzin pszczelich na ramce wielkopolskiej hoffmannowskiej. Odbiór-kwiecień 2017r. Do wyboru pnie z matkami jednorocznymi: Carnica Gema lub Troiseck. Są łagodne,miodne i mało rojliwe. Silny ul-duży zbiór. Cena jednostki na 8 ramkach/400zł.
Zakup pełnoprawnej rodziny to alternatywa dla odkładów. Masz z niej miód rzepakowy/wielokwiatowy w maju a po wirowaniu robisz sobie odkłady wg uznania.
Roje przekładam do Twych uli lub skrzynek transportowych. Nie wysyłam rodzin tylko odbiór osobisty.Możliwy dowóz z mej strony w konkretnym przypadku (laweta).
Tradycje pasieczne w naszej rodzinie sięgają blisko 60 lat!Tym samym udzielamy Ci gwarancji dla zdrowotności i żywotności naszych pszczół.

Zaliczka wynosi 50 zł i jest bezzwrotna.Te pieniądze są zabezpieczeniem przed naciągaczami i pszczelarzami niezdecydowanymi.To zapłata za czas poświęcony rodzinie dla jej prowadzenia i rozwoju by uzyskała zadowalający wynik hodowlany a tym samym cieszyła Twe oko ;)
Zaliczka płatna przelewem lub przekazem pocztowym.

Zapraszam zdecydowane osoby! Chętnie odpowiem na Wasze pytania!

Pozdrawiam serdecznie

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 4627

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (02 Stycznia 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Malgorzata Radziszewska

Malgorzata Radziszewska

Autorka przepisów kulinarnych

Blogerka kulinarna (amku.blogspot.com), która uwielbia kuchenne eksperymenty. Z zawodu: tester aplikacji. Na co dzień: mama. W wolnych chwilach robi zdjęcia i zajmuje się promowaniem fotografii mobilnej działając w ramach Grupy Mobilni (grupamobilni.pl).

Koktajl pietruszkowy z miodem

Kukurydziane bułeczki z miodem

Irlandzkie bułeczki owsiane z miodem

Stefan Jerzy Siudalski

Stefan Jerzy Siudalski

Autor artykułów

Kłodzczanin z urodzenia, obecnie mieszkaniec Warszawy. Osoba posiadające doświadczenie w różnych dziedzinach, w tym: w pszczelarstwie, poszukiwaniu wody, ochronie mienia. Emerytowany redaktor naczelny pisma Ochrona mienia, wykładowca w dziedzinie technicznej ochrony mienia oraz kierownik pracowni projektowania i produkcji aparatury naukowej.

Cztery pory roku czyli piosenka o Rębkowie

Monika Wolańska

Monika Wolańska

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Słodkie Słone

Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa a z zamiłowania „kucharą” - tak określają mnie znajomi. Pasji mam całe mnóstwo! Dobra kuchnia, fotografia, piękne wnętrza i miejsca, podróże…

Ogórki z miodem

Sałata z grejpfrutem, serem pleśniowym i sosem winegret z miodem

Kurczak z sosem sojowym i miodem

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.