Portal Pszczelarski

[Sprzedam] ULE PREMIUM - Wielkoposlki, Langstroth¾, Dadant, Warszawski


KONTAKT:
strona www: pina.ovh
facebook: http://tinyurl.com/ulepina
e-mail: pina.pracowniastolarska@gmail.com
telefon: 572-711-713 (w godzinach 15-19 od poniedziałku do soboty)CLASSIC - tradycyjne ule w nowoczesnej odsłonie

W kolekcji CLASSIC znajdziesz ule które będą służyły niezawodnie przez wiele lat. Udoskonalone i bardziej funkcjonalne na miarę potrzeb nowoczesnego pszczelarstwa. Jednocześnie wierne swoim korzeniom i tradycji. Nasze ule to nie tylko wyjątkowe wzornictwo ale przede wszystkim przedmioty do intensywnego użytkowania. (czytaj więcej na pina.ovh)


Dostawy będą realizowane wg kolejności zamówień. Termin oczekiwania na dziś to koniec stycznia 2017

Przykładowe ceny zestawów:
(ule dostępne na dofinansowanie)
(ceny obowiązują do końca roku)
● Wielkopolski: 330pln
● Dadant: 330pln
● LANGNSGTROTH¾: 340pln
Darmowa dostawa na terenie Polski.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 9518

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (14 Grudnia 2016)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.