Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Odklady i rodziny 2017


Przyjmuje zamówienia na przezimowane rodziny pszczele na ramkach wielkopolskich , z młodą czerwiącą matką oraz na odkłady pszczele 4-5 ramkowe na rok 2017

Matki są hodowane po matkach reprodukcyjnych
Odkłady 5-cio ramkowe tj. 3 -ramki z czerwiem i 2- osłonowe z pokarmem i pyłkiem.
W każdym odkładzie jest młoda matka opalitkowana kolorem na dany rok, chyba, że klient zapisując się chce mieć matkę nieznakowaną to uwzględnimy jego wolę poza tym pszczoły leczone od warrozy, silne i zdrowe.

Sprzedajemy wyłącznie silne rodziny z matkami ze sprawdzonym czerwieniem, które unasienniają się w naszych pasiekach naturalnie.

Odbiór wyłącznie osobisty woj. małopolskie
- Rodziny około 15 kwietnia uwzględniając warunki pogodowe i pierwszy oblot pszczół
- Odkłady od 15 czerwca

Cennik:
- Rodziny przezimowane 350zł
- Odkłady 5 ramkowe 250zł
- Odkłady 4 ramkowe 200zł
- Matki pszczele nieunasienione 25 zł
- Matki pszczele unasienione naturalnie 50zł

Posiadamy pszczoły rasy: Buckfast, Kortówka.

Zaletą przezimowanej rodziny jest:
-młoda matka tworząca silną rodzinę
-wykorzystanie pierwszego pożytku towarowego (rzepak co zwraca koszt odkładu)
-mała rojliwość
-możliwość zrobienia odkładów

Pasieka posiada certyfikaty do produkcji odkładów i hodowli matek pszczelich wydane przez Polski Związek Pszczelarski.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 3276

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (12 Grudnia 2016)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.