Portal Pszczelarski

[Inne] KOREPETYCJE PSZCZELARSKIE


Gospodarstwo Pszczelarskie „Pszczółka” zaprasza na
PSZCZELARSKIE KOREPETYCJE
W ramach szkolenia odbędą się zajęcia TEORETYCZNE I PRAKTYCZNE
Zajęcia teoretyczne dwu dniowe 4 i 5 marca 2017 r obejmować będą:
 ule i sprzęt pasieczny,
 przygotowanie pszczół do zimowli,
 gospodarka pasieczna,
 hodowla pszczół,
 produkty pszczele,
 choroby pszczół,
 przepisy prawne,
Zajęcia praktyczne odbywać się będą indywidualnie w trakcie sezonu pszczelarskiego. Tematyka uzależniona będzie od pory sezonu i aktualnie wykonywanych prac pasiecznych, np.:
 kwiecień – przeglądy wiosenne,
 maj – tworzenie odkładów,
 czerwiec – miodobrania itd.
Koszt zajęć teoretycznych wynosi 250 zł i obejmuje szkolenie i wyżywienie (serwis kawowy, 2 obiady, 2 kolacje). Szkolenie odbywać się będzie w Zagrodzie Edukacyjnej „Niezapominajka” (Garnek, ul. Błonie 1a). Istnieje możliwość wykupienia sobie indywidualnie noclegu i śniadania w tejże zagrodzie.

Koszt zajęć praktycznych wynosi 150 zł i obejmuje 10 godzin pracy w pasiece i wyżywienie. Istnieje możliwość skorzystania z dowolnej ilości zajęć praktycznych.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 2484

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (28 Listopada 2016)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.