Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Odklady pszczele na rok 2017 - GP Sowa.


Gospodarstwo Pasieczne Sowa oferuje ;

Odkłady na rok 2017 w terminie maj-czerwiec.

W skład odkładu wchodzi :

-2 ramki czerwiu
-2 ramki osłonowe (z pokarmem)
- młoda matka czerwiąca rasy Buckfast (linie ,,B" - zmienność coroczna, poddawanie i handel przypadająca losowo)
Cena 200 zł.

Możemy przyjąć zamówienie na wiekszą ilość odkładów.
Wszystkie realizacje uzależnione są od rozwoju rodzin na wiosnę oraz kolejności zamówień.

Jesteśmy pasieką oferująca od 20 lat matki, odkłady i rodziny pszczele wysokiej jakości, przy szeroko rozwiniętej gospodarce pasiecznej.

Poddawane matki są z naszej pasieki hodowlanej a materiał hodowlany pochodzi od Johanna van Den Bongarda z Niemiec który unasienia matki na wyspie odizolowane od innych trutni co potwierdza czystość rasy Buckfast.

Dbamy o profilaktyke zwalczania chorób typu zgnilec, warozza itp. oraz posiadamy fachowe doświadczenie zwalczania i przeciwdziałania rozwojowi tych chorób.

Zaufanie, precyzja wysoka jakość, to cechy którymi sie kierujemy by trafić do was. Szereg krajowych kursów i szkoleń w dziedzinie pszczelarstwa oraz działania na rzecz koła pszczelarzy w Bochni. Cz. PZP A. Sowa

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 2509

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (25 Listopada 2016)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.