Portal Pszczelarski

[Sprzedam] 7 m3 zdrowego drewna z dwóch lip


OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE


Sprzedam ok. 7 m3 zdrowego drewna z dwóch lip (na ule)
ściętych 23 sierpnia 2014 (urzędowe zezwolenie).

Cena netto 250zł/m3-do negocjacji.

Kłody nieokorowane o wymiarach:
(długość [m]-średnica dolna-średnica górna-objętość [m3])

9m - 50cm - 40cm - 1,4m3
7m - 50cm - 45cm - 1,2m3
5m - 50cm - 40cm - 0,8m3
5m - 50cm - 40cm - 0,8m3
5m - 50cm - 40cm - 0,8m3
3m - 33cm - 30cm - 0,2m3
3m - 70cm - 65cm - 1,1m3
2m - 72cm - 70cm - 0,8m3
2m - 40cm - 38cm - 0,2m3

Lokalizacja: wieś Baczków, 21-426 Wola Mysłowska (na

pograniczu woj. mazowieckiego i lubelskiego)

Możliwość kupna dowolnie wybranego kloca.

Przy zakupie całości upust cenowy.

Oferta od osoby prywatnej.

OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 954

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (20 Września 2014)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.