Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Ule wielkopolskie 10 ramkowe


Sprzedam ule wielkopolskie 10 ramkowe, 2x korpus + nadstawka w cenie 270zł.
Zapraszam na stronę www.twojeule.pl - dużo zdjęć

Produkowane przez nas ule wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Ich konstrukcja oparta jest na drewnianej ramie skręcanej wkrętami. Ule izolowane są styropianem o grubości 3cm. Deski ula ułożone są poziomo i są zbijane zszywkami i klejone do ramy. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskujemy bardzo solidną konstrukcję, która po odpowiednim zakonserwowaniu ma wytrzymać wiele lat. Polecamy użycie do tego celu pokostu lnianego.

W skład ula wchodzą:

1. Dennica osiatkowana z szufladą do kontroli osypu

2. Korpus gniazdowy (1/1) – 2szt

3. Korpus nadstawkowy (1/2) – 1szt

4. Powałka z 3 otworami z zamontowanymi pajączkami

5. daszek

Do ula pasują standardowe ramki wielkopolskie o wymiarach 36cm x 26cm (gniazdowe) i 36cm x 13cm (nadstawkowe).

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 3294

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (07 Listopada 2016)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.