Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Zapisy na odkłady pszczele 2017 dkłady pszczele


"Kosacki Pasieka Rodzinna" jesteśmy pasieką rodziną gospodarujemy na ok 300 pniach pszczelich zimujących na 4 pasieczyskach w sezonie prowadzimy gospodarkę wędrowną dla uzyskania wysokiej jakości miodów odmianowych. Pasieka jest pod nadzorem weterynaryjnym nr. wet. 106/3031.

Zbiera zamówienia na odkłady (większa ilość) na sezon 2017, realizacja zamówień według kolejności zgłoszeń. Oferujemy odkłady 5 ramkowe (3 ramki czerwiu + 2 okrywowe) na ramce WLKP w cenie 200zł możliwość wyboru matek, na ten rok będą dostępne
-BF GZ,
-Elgon z Niemiec,
-Elgon ze Szwecji,
-Primorska
-BF TK (Elgon x GZ)

Matki reprodukcyjne pochodzą bezpośrednio od hodowców z zagranicy . Każda matka jest sprawdzana, do sprzedaży trafiają odkłady z matkami pełnowartościowymi. Wszystkie matki są znakowane kolorem odpowiednim na dany rok.

http://www.pasiekakosacki.pl/index.php/oferta/hodowla

NIE WYSYŁAMY ODKŁADÓW.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 4990

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (14 Października 2016)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.