Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Ratunek/pomoc dla pszczelarzy!!!


Witam uprzejmie.Przeczytaj uważnie ogłoszenie proszę.
opolskie/okolice Strzelec Opolskich
Mocno zaznaczam,że moja oferta ma na celu przesianie potencjalnych klientów czyli odseparowanie klasycznych handlarzy od faktycznych uczciwych pszczelarzy.Cenię sobie swój czas...

Jeśli znalazłeś się w ciężkiej sytuacji i brak Ci już zapasów miodu a zależy Ci na utrzymaniu swych w pocie czoła pozyskanych klientów oraz zachowaniu renomy skontaktuj się ze mną proszę.Oferuję rzetelne i smaczne a co najważniejsze -SKRYSTALIZOWANE! miody z własnej pasieki(kilkudzięsięcioletnia tradycja pszczelarzenia,pozwolenie na sprzedaż bezpośrednią oczywiście posiadam) w opakowaniach 30l-40kg. Cena za kg jest wyższa niż w przypadku miodów upłynnionych, gdyż sam fakt,iż miód jest w postaci krupca mówi za siebie. W tej postaci omijamy wiele nieładnych ''niespodzianek'', jakimi zdarza się niektórym oszukiwać ludzi. Możliwy szybki i dyskretny dowóz własnym środkiem transportu przy konkretnym indywidualnym zamówieniu.
Miody z mej pasieki:rzepakowy,akacjowy,
wielokwiatowy wiosenny,lipowy. Nie podgrzewam ich dla poświadczenia prawdziwości jakości.Wielu zadowolonych klientów oraz możliwość negocjacji to moja domena.

Pozdrawiam uprzejmie.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1649

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (05 Października 2016)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków
ToSieNosi.eu
Miejsce na Twoją reklamę
ToSieNosi.eu

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.