Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Ratunek/pomoc dla pszczelarzy!!!


Witam uprzejmie.Przeczytaj uważnie ogłoszenie proszę.
opolskie/okolice Strzelec Opolskich
Mocno zaznaczam,że moja oferta ma na celu przesianie potencjalnych klientów czyli odseparowanie klasycznych handlarzy od faktycznych uczciwych pszczelarzy.Cenię sobie swój czas...

Jeśli znalazłeś się w ciężkiej sytuacji i brak Ci już zapasów miodu a zależy Ci na utrzymaniu swych w pocie czoła pozyskanych klientów oraz zachowaniu renomy skontaktuj się ze mną proszę.Oferuję rzetelne i smaczne a co najważniejsze -SKRYSTALIZOWANE! miody z własnej pasieki(kilkudzięsięcioletnia tradycja pszczelarzenia,pozwolenie na sprzedaż bezpośrednią oczywiście posiadam) w opakowaniach 30l-40kg. Cena za kg jest wyższa niż w przypadku miodów upłynnionych, gdyż sam fakt,iż miód jest w postaci krupca mówi za siebie. W tej postaci omijamy wiele nieładnych ''niespodzianek'', jakimi zdarza się niektórym oszukiwać ludzi. Możliwy szybki i dyskretny dowóz własnym środkiem transportu przy konkretnym indywidualnym zamówieniu.
Miody z mej pasieki:rzepakowy,akacjowy,
wielokwiatowy wiosenny,lipowy. Nie podgrzewam ich dla poświadczenia prawdziwości jakości.Wielu zadowolonych klientów oraz możliwość negocjacji to moja domena.

Pozdrawiam uprzejmie.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 2227

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (05 Października 2016)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

VII Dzień Miodu w Pszczynie

Rebelia w ulu - Rójka i rebeliantki

XXII Forum Pszczelarzy w Przysieku

Renata Gasek

Renata Gasek

Autorka tekstów

Entuzjastka szeroko pojętego rękodzieła, autorka prac zamieszczonych na blogu Kocie robótki (https://kocieprace.blogspot.com/)

Pirografia (sztuka malowania ogniem) w pszczelarstwie

Piotr Chmielewski

Piotr Chmielewski

Autor tekstów

Student Wydziału Biologii i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek Ligi Ochrony Przyrody oraz Koła Naukowego Przyrodników UAM. Interesuje się ochroną przyrody i prawem ochrony środowiska.

Pszczoły olbrzymie i czarny miód leśny

Konferencja Współczesne Uwarunkowania Zarządzania Środowiskiem

Projekt Bartnik i polskie więziennictwo