Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Wregi do uli styrodurowych


Witam wszystkich pszczelarzy
Ule styrodurowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem są tanie trwałe i prawie każdy może je wykonać we własnym zakresie jedyna rzeczą która sprawia troszkę problemu są wręgi nie każdy może je wykonać w domowych warunkach dlatego przygotowałem dla Was specjalną ofertę
- wręgi do ula wielkopolskiego 10 ramkowego styrodur 3 cm oraz 4 cm
- wręgi do ula wielkopolskiego 12 ramkowego styrodur 3 cm oraz 4cm
- ul dadant 10 ramkowy 3 cm oraz 4cm
- wręgi dennicowe do wyżej wymienionych uli są one wyższe o 10 mm co pozwana na zachowanie prawidłowego odstępu od ramek do dennicy w skład wręgów dennicowych wchodzi wylotek.

Wręgi wykonane są bardzo dokładnie na profesjonalnych maszynach z desek sosnowych suszonych do wilgotności 8%- 12%
Elementy są frezowane co daje dużo lepszą jakość niż nacinanie na pilce.

wregi styrodur 3 cm 8 zł
wregi styrodur 4cm 10 złWysyłka paczka do 30 kg

przedpłata 15 zł
pobranie 20 zł
każda kolejna paczka 10 zł

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 7349

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (02 Października 2016)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.