Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Około 25 uli z pszczołami


Do sprzedania około 25 uli razem z pszczołami --- Do wszystkiego pełna dokumentacja --- Ule prowadzone do samego końca --- Zdrowe silne roje --- zadbane ,karmione ,kupowane pszczoły --- Dużo różnych rachunków zakupu --- Prowadzona książka zdrowia pszczół --- Wszystkie ule budowane własnoręcznie --- Sprzedaż z powodów losowych --- Wszelkie info na maila lub tel 731 960 276 --- Jakieś propozycje ---

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1768

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (27 Sierpnia 2014)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Magdalena Mendziak

Magdalena Mendziak

Autorka tekstów

Studentka Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Właścicielka małej pasieki w okolicach Zgorzelca. Zawsze uśmiechnięta miłośniczka zwierząt oraz natury. W wolnych chwilach poświęca się wolontariatowi.

Pierniki miodowe na choinkę

Anna Celińska

Anna Celińska

Autorka tekstów

Dziennikarz z wykształcenia, zawodu i pasji. Żaden temat nie jest jej obcy, a pszczoły z artykułu na artykuł uwielbia coraz bardziej. Na PortalPszczelarski.pl wrzuca teksty według najważniejszego klucza – informować, radzić, wyjaśniać to, co ważne dla Was. Bo bez czytelnika nie miałoby sensu pisanie.

Produkcja jadu pszczelego przez pszczoły miodne

Zgnilec złośliwy - powód likwidacji rodziny pszczelej

Linia pszczół M: Asta

Grzegorz Belica

Grzegorz Belica

Autor tekstów oraz Koordynator Fab Lab Łódź

Fab Lab Łódź to organizacja propagująca idee zrób to sam, samowystarczalności i rozwoju umiejętności praktycznych. Jednym z elementów jaki rozwijają jest edukacja w zakresie hodowli pszczół i roli jaką pełnią w naturze i gospodarce człowieka.

III edycja warsztatów: Sami robimy ul wielkopolski

Warsztat: Sami robimy ul wielkopolski

Warsztaty pszczelarskie w Fab Lab Łódź - relacja z wydarzenia