Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Naturalne paliwa do podkurzaczy


Chrońmy i ratujmy Pszczoły!
Pomysł na pasiekę ekologiczną jest trafny,ale czy każda pasieka począwszy od 2 rodzin a skończywszy na 200 i więcej nie powinna być ekologiczna czyli naturalna?
Przecież pszczoły nie tolerują środków chemicznych,a wraz z ich zdrowiem,leży także nasze zdrowie...Dlatego sam,jako pszczelarz z wiekowej tradycyjnej rodziny pszczelarskiej chcę propagować to co naturalne a przede wszystkim zdrowe.
Oferuję: PALIWA DO PODKURZACZY(NATURALNE)
1.Próchna do podkurzaczy:
wierzbowe,lipowe,brzozowe,dębowe, cena paczki/kg 12 zł
2.Korę :
wierzbową,brzozową,dębową cena paczki 5 zł
3.Hubę brzozową jako środek porażający varroa(naturalny)zapobiegajacy. Cena paczki 10 zł
4.Mieszanki próchna z różnych drzew ‘’miękkich’’ cena paczki/kg 8 zł
5.Naturalne mieszanki próchna i kory działające antybakteryjnie w pasiece/rodzinie
pszczelej cena paczki/kg 6 zł
6.Jeśli jest potrzebne próchno którego nie wymieni�

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 3078

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (11 Sierpnia 2014)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.