Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Ule wielkopolskie 10 ramkowe cena 220 zł/szt


Oferujemy ule wielkopolskie 10 ramkowe cena 220 zł/szt

Kompletny ul składa się z:
- dennica
- dwa korpusy
- nadstawka 1/2 korpusu
- powałka wentylowana z 5 otworami
- daszek z wentylacją

Wymiary ula:
- wysokość 90 cm
- korpus 43,5x43,5 cm
- dennica 43,5x47 cm
- wymiar wewnętrzny 37,5x37,5 cm
- daszek - 47x47 cm
- waga: około 8,0 kg

Zasuwka 185 mm - koszt + 10 zł

Ule wykonane są ze styroduru 30 mm, właściwości izolacyjne podobne jak drewna ok. 20 cm. Połączenia oksydowanymi łącznikami, wręgi wykonane z suchych listew drewnianych. Wgłębienia do przenoszenia z gładkimi krawędzimi. Nasze ule są produkowane z użyciem profesjonalnych narzędzi, nie są tworzone siekierą i młotkiem :))

Wysyłka 20 zł za 1 sztukę - przelew lub 28 zł - pobranie
Szybka realizacja, dostawa na terenie całego kraju.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 12452

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (31 Lipca 2014)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.