Portal Pszczelarski

[Inne] Stare sprzęty i narzędzia pszczelarskie


Witam słonecznie wszystkich Pszczelarzy, ludzi z pasją wynikająca z miłości do otaczającej przyrody.
Jeśli posiadacie stare, nieużywane już przez Was sprzęty, narzędzia, stare długa, strugi, narzędzia do rzucania barci, podkurzaczki, stare książki, stare drewniane ule i inne zapomniane narzędzia, sprzęty, Was abyście przekazali ja w moje ręce. Dam tym narzędziom drugie życie. Jestem pasjonatem na początku swej drogi, który chciałby współpracować z pszczołami, naturą jak dawniej. Jest we mnie ta sama miłość, która Was pokierował w stronę pszczelarstwa, bartnictwa. Jeśli możecie mi pomóc proszę Was o kontakt. Przekazane sprzęty odbiorę osobiście lub pokryję koszty przesyłki.
Dziękuję za poświęcony mi czas.
Gabriel

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 4797

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (28 Czerwca 2016)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska założona przed II wojną światową działająca głównie na terenie powiatu mińskiego, ale zrzeszająca również pszczelarzy z innych rejonów. Celem Koła jest prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz pszczelarstwa i ekologii. Duży nacisk kładziony jest na edukację pszczelarzy jak również poszerzanie świadomości dzieci i młodzieży o roli pszczół w ekosystemie.

I Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim

Michał Piątek

Michał Piątek

Ekspert Portalu Pszczelarskiego

Pszczelarz, właściciel serwisu www.pogodnypiatek.pl, w którym prowadzi blog pszczelarski i zamieszcza nakręcone przez siebie filmy. Jeden z autorów dwumiesięcznika „Pasieka”, organizator konferencji pszczelarskich, wykładowca.

II Konferencja Pszczelarska Klubu Dyskusyjnego Pszczółka - przebieg wydarzenia

I Konferencja Pszczelarskiego Klubu Dyskusyjnego Pszczółka między Łodzią a Warszawą - przebieg spotkania

Targi Sadowniczo-Warzywnicze Hort-Technika z panelem pszczelarskim - relacja

Mirka Lenarcik

Mirka Lenarcik

Autorka tekstów oraz bloga mirosixgotuje.blox.pl

Ukończyła archeologię i anglistykę we Wrocławiu oraz studia doktoranckie w Niemczech. Oprócz gotowania największa pasja to kultura Iranu oraz historia.

Bastani – perskie lody szafranowe

Kapusta czerwona z porto

Piernik sułtański

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.