Portal Pszczelarski

[Sprzedam] SPRZEDAM ODKŁADY 2016, RAMKA WIELKOPOLSKA


Sprzedam ODKŁADY 2017, ramka wielkopolska

Realizacja - maj
Cena - 200 zł
Odbiór - osobisty bądź wysyłka Pocztą Polską

Szczegóły wysyłki ustalane każdorazowo telefoniczni z zainteresowanym pszczelarzem.

Informacja dodatkowa:
1. Matki osadzane w odkładach pochodzić będą z tegorocznej hodowli. Każda matka opalitkowana.
2. Matki unasienniane naturalnie po matkach reprodukcyjnych rasy Kraińskiej w liniach. CAR S, CAR Niw, PRIMA, DOBRA
3. Proponowane przez nas matki są bardzo miodne - zapewnij im pożytek a miodu będzie w bród!
4. Odkłady na czterech lub pięciu ramkach wielkopolskich (minimum jest 4 szt. maks 5 szt.). Pszczelarzu pamiętaj że nie chodzi o ilość ramek w odkładzie ale o to by był widoczne wszystkie stadia rozwoju rodziny pszczelej!
5. Pszczelarz odbierając od nas odkłady bierze je w ulach odkładowych. Dzięki temu może spokojnie u siebie w pasiece przekładać rodzinę pszczelą do docelowego ula.
6. Obowiązuje kaucja za ul odkładowy (45 zł - zwrot całej kwoty po oddaniu ula odkładowego).

Kontakt:
tel. 501-120-692 lub 713172777
Pasieka Ziębów
Lipnica 6
55-300 Środa Śląska
woj. Dolnośląskie
gmina i powiat Środa Śląska

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 2882

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (05 Kwietnia 2016)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.