Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Ule wielkopolskie 12 ramkowe z deski jodłowej


Witam mam do sprzedania ule Wielkopolskie 12 ramkowe. Ule wykonane są drzewa litego z deski jodłowej o grubości 30 mm. Ule klejone są klejem uszczelniającym D4 oraz skręcone śrubami dzięki tej metodzie składania ule są bardzo solidne wytrzymałe szczelne oraz lekkie waga całego ula to niecałe 20 kg. W skład zestawu wchodzi dennica dwa korpusy, daszek obity blacha aluminiowa oraz lotka, na życzenie klienta możliwość dorobienia półnadstawki. Więcej informacji udzielę telefonicznie 602852110 lub 787970648 oraz mailowo fisher31@op.pl . Serdecznie polecam Przy większych zamówieniach możliwość negocjacji ceny !!!!. Przy większej ilości możliwość dowozu do klienta po uzgodnieniu warunków!!!!

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 3502

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (29 Czerwca 2014)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Luiza Dawidowicz

Luiza Dawidowicz

Autorka publikacji

Doktorantka na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Absolwentka kierunków: ochrona środowiska na UAM w Poznaniu oraz ogrodnictwo na UP w Poznaniu. Interesuje się projektowaniem ogrodów, urządzaniem i pielęgnacją zieleni, a także rewitalizacją zdegradowanych obszarów. W swoim działaniu łączy wiedzę zdobytą na obu kierunkach studiów z zamiłowaniem artystycznym oraz florystycznym. Uwielbia rośliny, zwierzęta, pracę w ogrodzie, podróże bliskie i dalekie. Działa w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Ogrodnictwa w Poznaniu, w którym pełni funkcję wiceprezesa Sekcji Florystycznej.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 3.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 1.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 2.

Bogdan Piekarz

Bogdan Piekarz

Autor tekstów

Pszczelarz z przeszło 70-letnim doświadczeniem. Autor licznych publikacji w branżowych czasopismach. Członek Rejonowego Koła Pszczelarzy nr 2 w Łodzi.

Miodobranie - krok po kroku

Główny przegląd wiosenny rodzin pszczelich

Arboretum Inspiruje

Arboretum Inspiruje

Partner serwisu

Projekt edukacyjny realizowany w Gimnazjum Publicznym nr 1 im. Ks. Jana Twardowskiego w Czechowicach-Dziedzicach. W tym roku działania projektowe skupiają się wokół pszczół. Projekt jest laureatem konkursu grantowego „Z Kujawskim pomagam pszczołom”. Więcej na Facebook'u: Arboretum-Inspiruje

Arboretum Inspiruje podczas Święta Pszczół

Kolorowanka o pszczołach dziełem gimnazjalistek

Arboretum Inspiruje do pomagania pszczołom