Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Miodarka promienista z ramkami w kasetach i silnikiem ze szlifierki


Sprzedam miodarkę promienistą ale ramki są w kasetach.Silnikiem jest szlifierka kątowa na 220V, mocy 1850 W. Szlifierka połączona jest z małą skrzyniową przekładnią zębatą a ona za pomocą dwóch pasków klinowych przenosi obroty na oś miodarki. Bęben z aliminium, kasety i oś z kwasówki, zasilanie proste, na typowe urządzenie regulujące obroty . Miodarka obsłuży wszystkie typy ramek prócz Dadanta. Parametry fi-cięciwa bębna 126 cm, wysokoścć bębna 58 cm, wysokość bębna z nogami 95 cm.. Miodarka jest na 12 kaset do kręcenia promienistego, do kasety wchodzi 1 ramka gniazdowa lub 2 nadstwkowe. Kaseta ma dł. 45 cm, wys. 34 cm, szer. 5,5 cm. Do wrzosu zam

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1952

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (21 Grudnia 2013)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:



  Współpracują z portalem:

Malgorzata Radziszewska

Malgorzata Radziszewska

Autorka przepisów kulinarnych

Blogerka kulinarna (amku.blogspot.com), która uwielbia kuchenne eksperymenty. Z zawodu: tester aplikacji. Na co dzień: mama. W wolnych chwilach robi zdjęcia i zajmuje się promowaniem fotografii mobilnej działając w ramach Grupy Mobilni (grupamobilni.pl).

Kurczak teriyaki z miodem

Koktajl pietruszkowy z miodem

Kruidnoten - holenderskie ekspresowe pierniczki z miodem

Michał Piątek

Michał Piątek

Ekspert Portalu Pszczelarskiego

Pszczelarz, właściciel serwisu www.pogodnypiatek.pl, w którym prowadzi blog pszczelarski i zamieszcza nakręcone przez siebie filmy. Jeden z autorów dwumiesięcznika „Pasieka”, organizator konferencji pszczelarskich, wykładowca.

Współdziałanie pszczelarzy w zakresie promocji i sprzedaży

Michał Piątek Dochodowa pasieka - książka dla pszczelarzy

IV Konferencja KD Pszczółka - podsumowanie wydarzenia

Ernest Bryll

Ernest Bryll

Autor tekstów

Polski poeta, pisarz, autor tekstów piosenek, dziennikarz, tłumacz i krytyk filmowy. Właściciel strony bryll.pl

Modlitwa - Ernest Bryll

Mirka Lenarcik

Mirka Lenarcik

Autorka tekstów oraz bloga mirosixgotuje.blox.pl

Ukończyła archeologię i anglistykę we Wrocławiu oraz studia doktoranckie w Niemczech. Oprócz gotowania największa pasja to kultura Iranu oraz historia.

Nan-e qandi

Bastani – perskie lody szafranowe

Surówka z kiszonej kapusty z miodem i pomarańczą