Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Sprzedaż bezpośrednia miodu miód Szczucin i okolice


Witam, miód pochodzi z obrzeży lasów z dala od dróg. Pasieki znajdują się w środowisku z dala od pól uprawnych oraz oprysków i innych środków chemicznych. Moja pasieka jest zarejestrowana w Inspektoracie Weterynaryjnym. Numer licencji weterynaryjnej:
1204560 3. Zakres prowadzonej działalności: sprzedaż bezpośrednia produktów pszczelich nieprzetworzonych (miód, pyłek, pierzga).
Posiadam w sprzedaży miód (wczesnowiosenny wielokwiatowy, akacjowy, lipowy) w słoikach 1200g i 400g. Preferowany odbiór osobisty w okolicach Szczucina oraz możliwość wysyłki za pobraniem.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 2983

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (15 Marca 2016)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Święto Pszczół w Ogrodzie Botanicznym UMCS 2016

Hotele dla dzikich pszczół staną przed 5 lubelskimi szkołami 2017

XVI Tykocińska Biesiada Miodowa

Luiza Dawidowicz

Luiza Dawidowicz

Autorka publikacji

Doktorantka na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Absolwentka kierunków: ochrona środowiska na UAM w Poznaniu oraz ogrodnictwo na UP w Poznaniu. Interesuje się projektowaniem ogrodów, urządzaniem i pielęgnacją zieleni, a także rewitalizacją zdegradowanych obszarów. W swoim działaniu łączy wiedzę zdobytą na obu kierunkach studiów z zamiłowaniem artystycznym oraz florystycznym. Uwielbia rośliny, zwierzęta, pracę w ogrodzie, podróże bliskie i dalekie. Działa w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Ogrodnictwa w Poznaniu, w którym pełni funkcję wiceprezesa Sekcji Florystycznej.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 1.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 3.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 2.

Fundacja Nasza Ziemia

Fundacja Nasza Ziemia

Partner serwisu

Organizacja pozarządowa założona w 1994 roku. Realizuje cele mające status pożytku publicznego, specjalizując się w edukacji ekologicznej i obywatelskiej.

Wyniki konkursu grantowego - z Kujawskim pomagamy pszczołom

Wyniki konkursu grantowego Z Kujawskim pomagamy pszczołom II

Konkurs grantowy - Z Kujawskim pomagamy pszczołom

Agnieszka Koza

Agnieszka Koza

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Eksplozja Smaku

Interesuje się wszystkim co jest związane z jedzeniem ale szczególną uwagę zwraca na zdrowe, racjonalne żywienie. W wolnym czasie rozwija swoje pasje którymi są: fotografia, ogrodnictwo oraz podróże.

Pstrąg z miodem w sosie orzechowym

Wieprzowe polędwiczki miodowo-musztardowe

Kurczak w różowej marynacie