Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Ule Wielkopolskie 10 ramkowe ze styroduru


Szanowni Państwo Stolarstwo Usługowo-Produkcyjne Niedźwiadek jest legalnie działającą firmą , jesteśmy na rynku od 2015 roku , specjalizujemy się w produkcji uli

przedmiotem aukcji jest UL Wielkopolski 10 ramkowy Wykonany ze styroduru o grubości 3 cm.

Wręgi i felce wykonane są z drzewa jodłowego.
Elementy ula są klejone oraz skręcane śrubami dzięki czemu ule są bardzo wytrzymałe.
Korpusy posiadają uchwyty ułatwiające przenoszenie ula.
Ule malowane są farbą odporną na warunki atmosferyczne. Wysoki daszek ułatwia stosowanie podkarmiaczki wiaderkowej wentylacja umieszczona w daszku jest zabezpieczona moskitierą.
W skład ula wchodzi :
Dennica niska ( za dopłatą możliwość zrobienia dennicy higienicznej )
2 dwa korpusy
nadstawka
powałka
daszek wysoki z wentylacją
Wymiary ula
Wysokość 97 cm
Wymiary zewnętrzne korpusu 43,5 x 43,5 cm
Wymiary wewnętrzne korpusu 37,5 x 37,5 cm
Wymiary dennicy 43,5 x 49,5 cm
Waga około 7 kg
Serdecznie polecam Więcej informacji mailowo
niedzwiadek@poczta.onet.pl
lub telefonicznie 539 407 517

CENA ZA UL 10 RAMKOWY 185 ZŁ


Liczba wyświetleń ogłoszenia: 2349

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (03 Marca 2016)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.