Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Tymol olejki eteryczne przeciw warrozie warroza ecopol


Tymol jest składnikiem olejków eterycznych znajdujących się w tymianku, oregano czy w cząbrze. Ma właściwości przeciwpasożytniczne, przeciwgrzybicze a w pszczelarstwie – używany jest do zwalczania warrozy.
"Ecopol" - paski z olejkami eterycznymi które zwalczają roztocza warroa, akarapidozę (świdraczek pszczeli) i motylicę woskową metodą naturalną.
Jest to naturalny, przyjazny dla środowiska preparat w postaci płyt z forniru o rozmiarze 200x20x0,8mm nasączonych olejkami eterycznymi z tymianku, piołunu, kolendry i mięty o wysokiej zawartości mentolu. Zawartość olejków na 1 pasku: tymol- 0,5mg, piołun 0,3mg, kolendra 0,8mg, mentol 0,2mg.
Efektem olejków eterycznych jest silne działanie roztoczobójcze i repellentne przeciw varrozie, akarapidozie i motylicy woskowej. Jednocześnie olejki eteryczne mają działanie przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne , poprawiaja i "reorganizuja" mikroklimat w gnieździe. Zastosowanie olejków eterycznych nie prowadzi do powstania opornych populacji kleszczy.
Paski Ecopol powinno sie stosować wiosną (po pierwszej kontroli rodzin pszczelich) i w okresie letnim po miodobraniu - umieszczając paski w ulu w ilości 2 płyt na rodzine pszczelą (10-12 ramek gniazdowych), na rodziny małe sosowac 1 płytę. Płyty zostawić w gniezdzie na okres do 30 dni w zależności od ilości i intensywności inwazji kleszcza.
Otworzyć opakowanie tuż przed podaniem do ula. Cena 35 zł za opakowanie 10 pasków.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 4702

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (11 Lutego 2016)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.