Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Poidełko podkarmiaczka słoikowa


Poidełko higieniczne dla pszczół na słoik, można też wykorzystywać jako podkarmiaczkę słoikową (nie trzeba powałki). Średnica poidełka 135mm.
Poidełko działa na zasadzie podciśnienia, woda/syrop niejako "automatycznie" utrzymuje stały poziom. Poidełko ma specjalny podest z otworami co pozwala pszczołom pobierać wodę/syrop i zapobiega ich topieniu sie ('języczek" w podeście zapobiega dostawaniu sie pszczół do opróżnionego słoika). Proste i fajne urządzenie bardzo ułatwia pracę w pasiece. Cena 7 zł za szt. www.apitec.pl

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 5658

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (11 Lutego 2016)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Enactus WSZiB

Enactus WSZiB

Partner serwisu

Zespół międzynarodowej organizacji studenckiej Enactus przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Jego głównym obszarem działalności jest planowanie i realizacja projektów o charakterze edukacyjno-biznesowym w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR).

Enactus WSZiB i Portal Pszczelarski

BeePower! w Polsce i za granicą

Kolejny krok w ratowaniu pszczół!

Malgorzata Radziszewska

Malgorzata Radziszewska

Autorka przepisów kulinarnych

Blogerka kulinarna (amku.blogspot.com), która uwielbia kuchenne eksperymenty. Z zawodu: tester aplikacji. Na co dzień: mama. W wolnych chwilach robi zdjęcia i zajmuje się promowaniem fotografii mobilnej działając w ramach Grupy Mobilni (grupamobilni.pl).

Sałatka kobieca Keep smiling z miodem

Kukurydziane bułeczki z miodem

Śledzie w korzennej marynacie z miodem