Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Stół do odsklepiania + nakładka z nożem klinowym


Oferuję zestaw stół do odsklepiania z koszem + nakładka z nożem klinowym. Stół jest wykonany ze stali nierdzewnej, dno trapezowe, wyciągany kosz ze stali nierdzewnej perforowanej, spust do miodu w dnie, nóżki regulowane. Do tego stelaż/nakładka drewniana z nożem klinowym parowym do odsklepiania ramek Dadant/Langstroth (takze hoffmanowskich)
Cena za zestaw stół + nakładka z nozem - 1300 zł Odbiór osobisty lub wysyłka kurierem 100 zł.
Można też nabyć oddzielnie: nakładka na stół- 450 zł, stół do odsklepiania 890 zł

Wymiary Stołu:
Długość 1020mm
Szerokość 500mm
Wysokość regulowana 620-980mm

Wymiary kosza:
Długość 440mm
Szerokość 390mm
głębokość 280mm
Waga 18kg

Dane techniczne nakładki z nożem klinowym:
Wymiary: 75h540h1000 mm
Zużycie wody: co najmniej 2 litry / godzinę
Temperatura pracy: 70-90 ° C
Wymiary ramek: 435X300, 435X230, 435X145 mm
Czas ogrzewania do temperatury roboczej: 5-7 minut
Wydajność: 2-4 ramki / min
Waga: 6 kg

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 4800

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (11 Lutego 2016)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.