Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Matki pszczele Buckfast GZ


Oferujemy matki pszczele użytkowe Buckfast GZ

Zamówienia przyjmujemy przez cały rok poprzez wypełnienie formularza na stronie www.miodyszymoniak.pl , mailowo pisząc na adres email: miodyszymoniak@gmail.com oraz telefonicznie.

Proponowane ceny matek są następujące:
- matki jednodniówki 18 zł dostępne od 10 maja
- matki czerwiące unasiennione naturalnie na pasiece 60 zł dostępne od 10 czerwca
Wszystkie matki będą w tym sezonie znakowane białą opalitką.
Do każdej matki dołączamy świadectwo pochodzenia matki oraz instrukcję poddawania matek
Przy zakupie 10 matek 1 gratis.

Wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej 24h za pobraniem. Koszt wysyłki zgodny z cennikiem http://cennik.poczta-polska.pl/.

O kolejności wysyłanych zamówień będzie decydowała lista zamówień.

Prosimy o podanie danych adresowych wraz z numerem telefonu jak również określenie, które matki Państwo zamawiacie - nieunasiennione czy unasiennione. Otrzymacie Państwo potwierdzenie przyjęcia zamówienia. W razie potrzeby skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów.

Buckfast GZ
Pszczołę tą charakteryzuje bardzo dobra miodność przez zały sezon. Na wiosnę następuje dość dynamiczny rozwój. Miód składany jest zawsze nad gniazdem i zazwyczaj sklepiony na sucho. Matki czerwią w ciągu całego sezonu intensywnie pozwalając wykorzystywać większość pożytków. Porównując do krainek różnice w zbiorach miodu widać szczególnie na początku i końcu sezonu. Przynoszą bardzo duże ilości pyłku kwiatowego.
Podczas przeglądów są bardzo spokojne, trzymają się plastra pozwalając na szybką pracę. Przy dużym gnieździe i 1/2 korpusu rzadko się roją ,a gdy nastrój rojowy wystąpi czasami wystarczy wyłamanie mateczników by chęć do rojenia się powstrzymać. Zimuje bardzo dobrze lecz należy podać im około 30% pokarmu więcej niż w przypadku krainek.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 5770

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (28 Stycznia 2016)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Agnieszka Koza

Agnieszka Koza

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Eksplozja Smaku

Interesuje się wszystkim co jest związane z jedzeniem ale szczególną uwagę zwraca na zdrowe, racjonalne żywienie. W wolnym czasie rozwija swoje pasje którymi są: fotografia, ogrodnictwo oraz podróże.

Wieprzowe polędwiczki miodowo-musztardowe

Tarta z brzoskwiniami i miodem

Koktajl 3 razy M (Melon, Mango, Miód)

Centrum Apiterapii ApiBałt

Centrum Apiterapii ApiBałt

Bałtów 8, 27-423 Bałtów (na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego) Telefon: +48 530-747-744 E-mail: biuro@apibalt.pl

Mini SPA w Bałtowie

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła

Pasieka Syta Pszczoła to marka pod którą prowadzi swoją pasiekę doświadczony pszczelarz - Michał Wawszczak. Kontakt dla Klientów i mediów: 794 666 570

Miód wędzony - powstanie, proces wędzenia, przeznaczenie

Marta Stachowiak

Marta Stachowiak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga My Sweet Morning

Blogerka kulinarna (celebrate-your-morning.blogspot.com), na co dzień praktykująca słodkie śniadania. Prawdziwa koneserka miodów. Miłośniczka zdrowego i smacznego trybu życia. Swoją artystyczną duszę ujawnia nie tylko na talerzu ale również w rysunku i decoupage'u.

Omlet z ananasem, czekoladą i miodem

Puchowa owsianka na różanym mleku

Klasyczna truskawka z miodem