Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Matki pszczele; Alpejka, Nieska, Buckfast GZ, Włoszka


Oferujemy matki pszczele użytkowe: rasa KRAIŃSKA linii „ALPEJKA” , rasa KRAIŃSKA linii „NIESKA”, BUCKFAST GZ, Rasa WŁOSKA Ligustica.

Zamówienia przyjmujemy przez cały rok poprzez wypełnienie formularza na stronie www.miodyszymoniak.pl , mailowo pisząc na adres email: miodyszymoniak@gmail.com oraz telefonicznie.

Proponowane ceny matek są następujące:
- matki jednodniówki 18 zł dostępne od 10 czerwca, natomiast tylko Buckfast GZ od 10 maja.
Wszystkie matki będą w tym sezonie znakowane białą opalitką.
Do każdej matki dołączamy świadectwo pochodzenia matki oraz instrukcję poddawania matek.
Przy zakupie 10 matek 1 gratis.

O kolejności wysyłanych zamówień będzie decydowała lista zamówień.

Wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej 24h za pobraniem. Koszt wysyłki zgodny z cennikiem http://cennik.poczta-polska.pl/.

Prosimy o podanie danych adresowych wraz z numerem telefonu jak również określenie, które matki Państwo zamawiacie - nieunasiennione czy unasiennione. Otrzymacie Państwo potwierdzenie przyjęcia zamówienia. W razie potrzeby skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie:
www.miodyszymoniak.pl

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 3280

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (28 Stycznia 2016)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.