Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Sprzedam pyłek kwiatowy


Sprzedam wielokolorowy pyłek kwiatowy ze zbiorów 2015 z przewagą żółtego, bardzo dużo jest pomarańczowego czyli mniszka. Pyłek jest wysuszony wyczyszczony przemrożony czyli jest gotowy do konsumpcji.Pyłek pochodzi z mojej pasieki, jest to całkowicie produkt Polski a nie żaden Ukraiński. Gwarantowana wysoka jakość Pyłku. Cena 40zł/kg. Kontakt: 781532102 Zapraszam

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1631

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (09 Stycznia 2016)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Celina Habryka

Celina Habryka

Autorka tekstów

Doktorantka w Katedrze Analizy i Oceny Jakości Żywności na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Zajmuje się badaniem właściwości fizykochemicznych miodów.

Podział miodów pitnych

Rodzaje miodu ze względu na pochodzenie

Magdalena Mendziak

Magdalena Mendziak

Autorka tekstów

Studentka Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Właścicielka małej pasieki w okolicach Zgorzelca. Zawsze uśmiechnięta miłośniczka zwierząt oraz natury. W wolnych chwilach poświęca się wolontariatowi.

Pierniki miodowe na choinkę

Anna Celińska

Anna Celińska

Autorka tekstów

Dziennikarz z wykształcenia, zawodu i pasji. Żaden temat nie jest jej obcy, a pszczoły z artykułu na artykuł uwielbia coraz bardziej. Na PortalPszczelarski.pl wrzuca teksty według najważniejszego klucza – informować, radzić, wyjaśniać to, co ważne dla Was. Bo bez czytelnika nie miałoby sensu pisanie.

Zgnilec złośliwy - powód likwidacji rodziny pszczelej

Warunki mechanizmu "Wsparcie Rynku Produktów Pszczelich" 2014/2015, 2015/2016

Parczelina trójlistkowa – roślina miododajna